Privremen odlazak u penziju

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Odlučio sam da privremeno odem u penziju jer je postalo malo stresno za mene.
Biću ovde, ali ne aktivno.

Za one sa kojima sam u dobrim odnosima a žele da kontaktiraju sa mnom neka mi pošalju PP.

Možda ću biti aktivan u drugim podforumima koji nemaju veze sa "slobodnim diskusijama".

Pozdrav od San Andreasa
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Zašto to radiš? Zašto uzimaš sve preozbiljno, kao u onoj temi? Shvati da se ljudi razlikuju, da imaju drugačije viđenje stvari od tebe, mada ima i onih koji (ne)namerno hoće da povrede. Na verbalnu uvredu odgovori, vrati, nemoj se povlačiti. Nemaš ništa od toga, a može da ti bude lakše, bar malo... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Ja ne mora nikog da prozivam, zna se ko su osobe koje su pokušale da me iznerviraju, uglavnom uspešno.
Valjda im je to životni uspeh, da iznerviraju "tamo nekog lika" na "tamo nekom forumu".
Milion puta sam se uverio da svađa ničemu ne vodi, pogotovo ne sa osobama koje će terati svoju priču pa i po cenu da nisu u pravu.

Hvala ti na odgovoru
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Nadam se, ustvari siguran sam da ja nisam među osobama koje su te iznervirale, Andrija.

Međutim, što se mene tiče nema potrebe da izigravaš žrtvu.
Poput Ilije Čvorovića si mi više puta postavljao pitanja. Neka su bila ok, neka neumjesna, a neka čak i bezobrazna. Da li si to bio radoznao za svoj ili tuđi račun, uopće me ne zanima. Na sva sam ti odgovorio.
Valjda si naletio na nekoga tko ima niži prag tolerancije od mene. Što ćeš. Život je to.
Savjetujem ti da ne cendraš ko pi*ka, da obližeš rane i plivaš dalje.
Sigurno imaš još nepostavljenih pitanja na lageru.;)
 
Natrag
Top