Privatni ili drzavni fakulteti?

Koji fakultet bi pre zavrsili?

  • Državni

    Votes: 28 82,4%
  • Privatni

    Votes: 6 17,6%

  • Total voters
    34
Član
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
122
Ja sam na drzavnom,a i ti privatni...To je sve mac sa dve ostrice.Ko ce ga znati koji od njih ima akreditaciju...
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ja sam za državne jer diploma sa državnog vrijedi malo a sa privatnog još manje.
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
37
Smatram da je,trenutno,kod nas bolja opcija drzavni fakultet. Kako god,na kraju i to kosta papreno,s obzirom da prvo oni sa vezom upadnu na budzet,a za one pametne ostane...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Škakljiva anketa. Državni je sve teže upisati a privatni je sve skuplji ... Težak izbor.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
447
Uvek samo na drzavni... Ne bih da se nerviram bezveze oko toga da li ce mi diploma biti ili nece biti priznata...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Državni fakultet je teže i upisati i završiti. Ja još uvek nisam srela studenta nekog privatnog fakulteta da je neki ispit pao više od jedanput ili da je obnovio godinu. To se tamo ili ne dešava ili je to prava retkost, a mnogo lošiji đaci odlaze na privatne fakultete. Ili su na državnim fakultetima lošiji studenti ili su na privatnim fakultetima samo talenti. Nešto tu ne štima.
Diplome sa državnih fakulteta su cenjenije, jer pojedine kompanije ne primaju studente sa diplomama privatnih fakulteta. Čak ni pojedine banke to ne čine...Mada ko' ima ''jaku vezu'', može kako hoće...
Ja lično glasam za državni fakultet.
Ali ko nije u stanju da upiše i završi neki od državnih fakulteta, a ima finansijsku mogućnost da studira, neka upiše privatni fax, nešto će se posle već smisliti...Bolje je i sa nekom ''šarom'', nego bez nje...yes3
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
U Srbiji ću uvek izabrati državni. Trenutno sam na Tehnološkom (TMF).
 
Natrag
Top