Prison Break

Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Nema 5 sezone to sto ste gledali na youtube ili na ovom filmu nije uopste 5 sezona nego scene iz njegovih filmova.Mozete otici na imdb i ukucati njegovo ime i izacice sta tek treba da snimi a nema uopste 5. serijala prison break ti koji su to uradili su radili da bi vas nalozili naravno.Da ima culi bi i na tv-u kao i u nekim casopisima a i televizijska kuca bi to objavila.Inace serije pocinju od septembra tako da sad sigurno ne bi izasla prva epizoda.
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
jao naterali ste me da malo brljam po netu :) nađoh i trailer za seson V

kaže: you think you know the ending of prison break...what if this was all faked??? all faked... to protect the ones he loves, his wife, his son....etc, he made the ultimate decision... etc...

evo i trailer..

[YOUTUBE]rz4RCCpwypI[/YOUTUBE]

ili

their love seemed ended..all hope was gone etc, :)

[YOUTUBE]rfn3-jkgR5Y&annotation_id[/YOUTUBE]


ako OVO nije nečija neslana šala, onda jedva čekam

aplauz.gif
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Pa da , a i ti likovi koji su kao radili 5 sezonu dobro su osmislili ali sve to stane samo u 1 epizodu mozda 2 a ne za celu sezonu jer serija nema vise pricu po meni je trebalo da budu samo prve 2 sezone kao i oni sto su mislili a kasnije je vec to radjeno zbog novca naravno.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
51
Pa da , a i ti likovi koji su kao radili 5 sezonu dobro su osmislili ali sve to stane samo u 1 epizodu mozda 2 a ne za celu sezonu jer serija nema vise pricu po meni je trebalo da budu samo prve 2 sezone kao i oni sto su mislili a kasnije je vec to radjeno zbog novca naravno.
Jeste da su ga oduzili,ali ta serija je bila veoma popularna,i ja se ne bi bunio da ima jos 10 sezona...
Kako su samo Lost oduzili wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Pa jesu ali za lost to nije problem jer serija se zavrsava sa sestom sezonom i taman su sve ispricali nisu dosadjivali ali smallville su sad upropastili sa 9 sezonom
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Pa da , a i ti likovi koji su kao radili 5 sezonu dobro su osmislili ali sve to stane samo u 1 epizodu mozda 2 a ne za celu sezonu jer serija nema vise pricu

po meni je trebalo da budu samo prve 2 sezone

kao i oni sto su mislili a kasnije je vec to radjeno zbog novca naravno.

e sa ovim se u potpunosti slažem, smorili su mnogo, koliko puta sam rekla 'šta li će sada da smisle :fool: dokle više'...ali dobra je serija, čim je toliko ljudi zarazila...možda se opet okupe, ko zna :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
I ja bi voleo da bude nastavka iako je 4 sezona bila suvisna ja sam je gledao jer ipak je bila dobra mada ako gledamo za najbolju seriju to bi definitivno bio prison break ali da su snimili samo prve 2 sezone jer to je ono nasta naslov ukazuje bekstvo iz zatvora i druga sezona snalazenje posle bekstva
 
Natrag
Top