Prilikom podizanja sistema ode u bios...

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
19
Prilikom podizanja sistema ode u bios, ili sledeci put trazi butabilni cd, ili pojavi veliki natpis ASUS-inace to mi je maticna ploca ASUS A7V600-X, ili zadnji put mi se desilo da se tri puta sam od sebe restartovao i napokon podigo sistem!
To se desava par nedelja unazad, ja sumnjam na maticnu plocu ili mozda napajanje.
Primetio sam da se prilikom restartovanja, bilo ih je dosta, a i namerno sam restartovao da vidim kako se ponasa, nikad nije javio problem, bez problema se podizao sistem.
Prosetacu se do servisa, ali me interesuju Vasa misljenja, ili ako ste imali slican problem sta ste preduzeli. Zahvaljujem unapred.
 
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
8
ako imas win 7, to se desava kod "nasilnog" restartovanja ili gasenja i pitate da pokrenes Windows normality, na taj nacin ti cuva sistem? Ovo sve pricam ako imas win 7 u suprotnom ne vazi...poz...
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
98
Nije istina.
Na svim Microsoftovim operativnim sistemima ukoliko restartuješ računar u toku butovanja izbacuje to pitanje.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Vidi u BIOS-u u opciji Advanced, da li si podesio da bude First Boot HDD, obavezno proveri, pa javi sta si uradio.
 
Natrag
Top