Prikazuje da nije prikljucen monitor

Član
Učlanjen(a)
26.09.2012
Poruka
59
Kad uključim pc sve normalno radi itd, ali kad ga isključim prikazuje na monitoru da nije priključen i samo tako šeta na ekranu, kad uključim to nestaje i prikaže se slika i sve normalno.Nije neki problem samo iritira, je l' zna neko do čega je ovo?
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2010
Poruka
69
Imao sam isti problem i resio sam ga tako sto sam povezao monitor i graficku sa DVI kablom. To je stvar do graficke kartice i tu drugog resenja nemas.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Kad uključim pc sve normalno radi itd, ali kad ga isključim prikazuje na monitoru da nije priključen i samo tako šeta na ekranu, kad uključim to nestaje i prikaže se slika i sve normalno.Nije neki problem samo iritira, je l' zna neko do čega je ovo?

Jeli taj monitor tv tuner.....Da li preko njega i tv gledaš??
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
100
TheMile66 ti je dao pravi odgovor, taj stari "guzonja", od monitora nema sleep režim na analognom signalu, ako imaš opciju da mijenjaš kabal kupi VGA to DVI i riješićeš problem, ako je ipak kabal unutar monitora kupi samo prelaz sa VGA na DVi ili jednostavno isključuj monitor, ne vidim zašto je to toliko teško :)
 
Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
126
Stvarno zar je tesko pritisnuti dugme na monitoru. Ionako je da dohvat ruke :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2012
Poruka
59
Na prethodnom računaru nije se to pojavljivalo kad se isključi :p
Strah me hah, prošli monitor sam tako isključio u sutra kad sam hteo da ga uključim nije hteo, tj. crko je
 
Natrag
Top