Pricajte sa svojim kompjuterom

Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
:info:
pricajte sa svojim kompjuterom kao da je covjek,na bilo kojem jeziku,postavljajte mu pitanja i on ce vama....:)mozete ga i zezati,pricati gluposti...
Kod:
[url=http://cleverbot.com/]Cleverbot.com - a clever bot - speak to an AI with some Actual Intelligence?[/url]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
jao ludosti:

ev dio razgovora: kaze on meni kojeg datuma si se rodio.
ja njemu napisem da se ja nisam rodio da me je mama rodila.
kaze on onda meni : ja nisam robot,ti si.


AHAAHHAHAHAAAA
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Ja napisala da sam trenutno na forumu a on mi kaze da on ima facebook. :lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Cleverbot

Internet bot koji je nazvan sa strane korisnika pod naslovom "Internet Hate Machine". Prikuplja informacije od odgovora drugih korisnika da bi to koristio u približnom primeru u drugom razgovoru.

Pr. : Ja: De si brate, šta ima?
Cleverbot: Evo, nista.
Ja: Kakav imaš komp?

Onda se to prenosi na neki drugi razgovor, u kojem će Cleverbot možda iskoristiti tu rečenicu između 1000 ostalih.

Pr. #2: Neko: Ćao.
Cleverbot: De si brate, šta ima?
Neko: Evo, ništa.
Cleverbot: Kakav imaš komp?

Cleverbot se najčešće stavlja u situaciju sebe kada je to rekao, pa koristi najlogičniji odgovor da odgovori. Sličan je programu jabberwacky.

***Ako koristite slova kao što su š,đ,ć,č,ć,ž, on će vas prebaciti na
Kod:
[url=http://international.jabberwacky.com/]jabberwacky - live chat bot - AI Artificial Intelligence chatbot - jabber wacky - talking robot - chatbots - chatterbot - chatterbots - jabberwocky - take a Turing Test - Loebner Prize - Chatterbox Challenge - entertainment robots, robotics, marketin[/url]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
569
Hhahaha...koji lik...meni kaze da se zove Bego i da ima 18 godina....nije ni meni lako,od ovoliko ljudi,ja se dopisujem sa robotom...xD
 
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
12
Lud je totalno...Em ne prati sta mu se pise. Uhvati se za jednu rec i prebaci na totalno drugi jezik...:dance2::stupid::what:
 
Učlanjen(a)
14.11.2010
Poruka
36
hahahaha... kaže da je boy i hoće da izađemo, a sledeće pitanje mu je bilo "Šta je prvo nastalo kokoš ili jaje?" smiješno moj vlastiti komp me pozvao da izađemo, kao u onim reklamama kad nose laptop-ove u restoran ili kino, tako ću i ja...:D
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
IIIIIIIII jao sta je ovo?????????? Ja njemu kazem Jebi se.. A on meni I ti se jebi...
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Evo jos jedne moje price:

User: Ja sam Srbijanac.

Cleverbot: I ja sam.

User: Stvarno ili me zafrkavas?

Cleverbot: 20.

User: Ma moj je 50cm.

Cleverbot: Kazi molim.

User: Molim.

Cleverbot: Oplaim te golim.
 
Natrag
Top