Prevelik razmak između reči u vordu

Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
Kada idem na justify u nekim redovima mi se pojavi prevelik razmak između reči dok je u ostalim redovima normalno. Jel se može popraviti to nekako

2j2uqsi.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Trebalo bi da može trenutno nemam offis ali u Option treba da ima opcije za razmak margine i ostalo...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Da nemas problema sa tasterom za razmak na tastaturi.Probaj jedno po jedno slovo pa razmak,pa vidi kako se ponasa.A dok ne resis problem.koristi taster Bekspejs,kada ti tako napravi veci razmak.A ne bi bilo lose da ako mozes da nabavis ili pozajmis neku drugu tastaturu i da vidis kako se ponasa.Ako se bude isto desavalo nije iskljuceno da i Microsoft Office nije ispravan.
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
Nije ti problem ni u tastaturi ni u wordu nego prelom između dve duge reči: profesionalnih i poljoprivrednika i zbog toga je morao tako prelomiti, da su kraće reči bilo bi bolje!

pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
znam nego jel može to da se sredi nekako, guglao sam i nisam našao ništa konkretno
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Da ali ima vecih razmaka i kod kracih reci u nastavku teksta i evo kako izgleda ispravan tekst i na latinici i cirilici:Znaci ako su ispravni i tastatura i Office,mora da bude sve u redu.
 

Prilozi

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    9,2 KB · Pregleda: 23
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
tebi je levo poravnanje a ja sam postavio na justify, to sam i naglasio u prvom postu
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Uradjeno u justify:
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    4,9 KB · Pregleda: 23
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Nemoj da se ljutis,samo sam hteo da pronadjemo kakav je problem,moze to da se desi i meni ,pa da znam sta treba uraditi.Nisam hteo da ti kontriram,vec da pomognem ako mogu.
 
Natrag
Top