Prestigio Pmp5597D Root - Pomoc

Član
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
58
Nisam verovao da cu da naidjem na uredjaj koji nmg da rootujem, pa meni kad bi kupili mikrotalasnu sa androidom ja bih i nju rutovao...
Elem, imam bas veliko znanje iz oblasti Androida, rutujem ih od 2011 vrlo uspesno i pomazem drugim ljudima koji imaju istu potrebu.

Da predjem na stvar, na youtube postoji tutorijal kako da se skine rutovan firmware za ovaj tablet, a linkovi su naravno obrisani odavno...
Probao sam sve, kingo, frama, razne druge aplikacije, nijedna nije mogla da odradi root...
Razmisljao sam se da krenem da trazim root na osnovu modela procesora sto sam ranije radio za neke telefone ali to je izuzetno rizicno...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
25.191
Nisam verovao da cu da naidjem na uredjaj koji nmg da rootujem, pa meni kad bi kupili mikrotalasnu sa androidom ja bih i nju rutovao...
Elem, imam bas veliko znanje iz oblasti Androida, rutujem ih od 2011 vrlo uspesno i pomazem drugim ljudima koji imaju istu potrebu.

Da predjem na stvar, na youtube postoji tutorijal kako da se skine rutovan firmware za ovaj tablet, a linkovi su naravno obrisani odavno...
Probao sam sve, kingo, frama, razne druge aplikacije, nijedna nije mogla da odradi root...
Razmisljao sam se da krenem da trazim root na osnovu modela procesora sto sam ranije radio za neke telefone ali to je izuzetno rizicno...

bezi dalje od Prestigi-a ne moze se on rootuje imam dva koomada 5430 negde u fioku,u stvari probaj igraj se slobodno ako nesto rikne jedini servis u cupriji mislim da je ako jos uvek to radi:D
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Nisam verovao da cu da naidjem na uredjaj koji nmg da rootujem, pa meni kad bi kupili mikrotalasnu sa androidom ja bih i nju rutovao...
Elem, imam bas veliko znanje iz oblasti Androida, rutujem ih od 2011 vrlo uspesno i pomazem drugim ljudima koji imaju istu potrebu.

Da predjem na stvar, na youtube postoji tutorijal kako da se skine rutovan firmware za ovaj tablet, a linkovi su naravno obrisani odavno...
Probao sam sve, kingo, frama, razne druge aplikacije, nijedna nije mogla da odradi root...
Razmisljao sam se da krenem da trazim root na osnovu modela procesora sto sam ranije radio za neke telefone ali to je izuzetno rizicno...

A zasto mislis da pretraga po modelu rizicnija u odnosu na youtube. Inace sve sto se postavi na youtube je 100% tacno ili...

HTML:
https://mega.nz/#!ZIhwHL5J!yqj34COcaWYGnIq6YQb6siKJ-Q6N8tO1ibcNY6maeeI
---
https://mega.nz/#!1VB0xTbC!mwdefn3o3J8wLMtG9QuhZrzws7jB0th_NovIkCixJzo
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
58
Hvala ti puno :D
pa provao sam ove aplikacije i tab je bukvalno bio poludeo...
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
bezi dalje od Prestigi-a ne moze se on rootuje imam dva koomada 5430 negde u fioku,u stvari probaj igraj se slobodno ako nesto rikne jedini servis u cupriji mislim da je ako jos uvek to radi:D
Daleko od toga da je nemoguce rutovati. Svaki android je moguce rutovati neki lakse neki teze u zavisnosti od toga koliko je sam uredjaj popularan i koliko je nov. Samo ne razumem taj neopravdani strah od rutovanja i ta prica kako je moguce unistiti (ciglirati) uredjaj prilikom rutovanja, pa onda samo mozes da ga bacis. Uvek je moguce vratiti na oficial android os bez posledica po uredjaj naravno uz odgovarajuci tool. Kad krenes u tako nesto prvo se malo edukujes, raspitas, a ne odma sa prvog linka skines fajlove i idemo akcija. Sad da se ovde ne reklamiramo u nisu znam bar 10 servisa koji servisiraju Prestigio. Jesu fizicki slabi i lako se lome, jesu dosta nestabilini u radu ali kad cenu uporedis sa brendovima kao samsung, lg itd.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
58
Ne samo fizicki nego softverski, kad sam krenuo sa root aplikacijama, krenuo je da izvodi softverska ludila, pa sam se razmisljao da li da rizikujem sa raznim drugim toolsevima na xda na osnovu procesora...
Znam da moze, al je velika gnjavaza :))
 
Natrag
Top