Preporuka za web site

Član
Učlanjen(a)
25.07.2010
Poruka
73
mozete li da mi preporucite neki web site hosting, free naravno. puno sam trazio ali uvek neki sa domenama posle vase npr. vasadomena.njihovadomena.freewebs.co i sl. znaci nemoguce da nekome kazete site i da ga zapamti... ako neko ima predlog molio bih da napise...

hvala unaprijed.

i recimo ako neko zna kako dodati na googleov blogspot onaj page rank checker.
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2010
Poruka
4
care koristi ti koji oces hosting i da bi smenio to vasadomena.njihovadomena.freewebs.co < ides na dot.tk < isto ti je ovo free domain ... samo promenis domain na .tk na primer ako ti vasdomen.tk....
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
100.website.com (mislim da je tako link) - free je i dosta dugo mozes da imas, evo posle god dana meni nije istekao tzv trial period sto kod vecine freehost ima...
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
byethost je odlican.Jeste dug ali ga sakri pomocu ovog .tk
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
14
Svi koji smatraju da su free web hosting domeni već unapred osuđeni na propast, da su puni reklama, da ih google slabo prikazuje i ostalo, neka pogledaju moj sajt i neka se uvere sami. Od reklama ima samo one koje sam ja lično postavio, a google vidljivost zavisi isključivo od ličnog talenta za SEO optimizciju, i ja sam prezadovoljan rangiranjem svog sajta prema ključnim rečima, a posećenost mi je u proseku 300 poseta dnevno. Najviše sam postigao da me je jednog dana posetilo 1037 posetilaca...
 
Natrag
Top