Preporuka za Satelitski reciver sa IPTV mogucnost

Član
Učlanjen(a)
19.12.2012
Poruka
219
pogledaj za BLACK PANTHER resivere
mozda nadjes nesto za sebe
a ima ih i u Nisu :D
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2012
Poruka
219
pogledaj na net.... ima dosta resivera BLACK PANTHER.... mozda nadjes odgovarajuci..
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Super, naso se bar jedan koji mi moze pomogne oko ove teme.
Hvala lepo, nego koji je kod njih u kaegoriju najbolji. Ja sam hteo VU+ DUO2 a pises da imas Solo2.
Ja sam ti rekao da ne uzimaš Gigablue, već VU+. A naravno, uzmi Duo2 ako imaš para toliko, jer je on jači i ima prednji display kao mali ekran.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Ja sam ti rekao da ne uzimaš Gigablue, već VU+. A naravno, uzmi Duo2 ako imaš para toliko, jer je on jači i ima prednji display kao mali ekran.

Da, razumem, ne Gigablue, mozda sam se malo lose objasnio. Posto su vecina za VU+, onda meni ne predostaje nego da uzmem taj i da se nadam da sam uzeo ultimatini resiver :dance2:
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Pa kao sto sam i najavio, uzeo VU+ i GigaBlue :beee:

Hehehe, testiram jedan i drugi pa koji mi vise odgovara ide meni a drugi bratu.
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
151
Kako sam novi član foruma ne znam dali je ovdje ovo pitanje ili ne. Ako nije neka administrator prebaci na odgovarajuće mjesto i neka me upudu za dalje. Naime imam resiver Amiko 810 HD sa mogućnosti IPTV unutra je Stalker tv ali kad ubacim linije radi do 3 minute i odma nestane slike na tom programu kojeg sam gledao. Čim pribacim na novi kanal odmah se pokrene slika ali i taj kanal radi dvije do tri minute i stane.Do interneta nije jer sam probao net box i sasvim u redu radi.
 
Natrag
Top