Preporucite mi navigaciju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
Koristio sam here maps, mapa nije dobra jednom sam odlutao.
Igo primo mi jednostavno ne lezi, sygic mi ne pronalazi mnoge stvari.
Maps.me je dobra ali nema opciju za brzinomjer, nasu navigaciju, promjenu ruta itd.
Google maps nema opciju neke druge rute.
Sta vi mislite?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ne postoji ta navigacija koja će tebi odgovarati.

postoje tri glavne navigacije

1. iGO ( dobar softver, karte se jako sporo ažuriraju , prednost tri vrste karata mogu se koristiti)
2. garmin ( dobar softver, here karte ne ažuriraju se baš redovno.
3. tom tom ( softver je dobar ali karte nisu baš dobre zavisi od zemlje do zemlje)
----
4. Sygic ( softver bagovit stalno se ubacuju neke novotarije teško do stabilne verzije, karte se ažuriraju redovnije od svih drugih navigacija)

ostale manje poznate ništa bolje nisu od pobrojanih

ako zanemariš nedostatak u kartama onda se odluči o neku od ovih.

here karte imaju šansu da budu najbolje karte jer postoji opcija here creator pa svako može da popravi ako nešto nije dobro ili da doda ako fali

tom tom karte se dosta sporije ažuriraju uglavnom značajne stvari. za područje balkana nije baš nešto
 
Učlanjen(a)
17.06.2016
Poruka
12
Probao sve navigacije koje su vec pomenute prethodno, ali se uvek vratim na Copilot Premium Europe, po mom misljenju definitivno bolja od svih navedenih, redovno azuriranje kamera i poprilicno precizna. Testirano u drzavama - Srbija, Crna Gora, Makedonija, Bugarska, Grcka. Poslednja verzija Navigon-a ( btw prethosne verzije su odlicne )ima problem sa prikazivanjem mape. Igo je na ovim podrucjima najzastupljeniji. TomTom, Sygic problem sto moras cesto da azuriras same aplikacije, pored mapa.
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
probacu navigon.
Google maps sam cackao i dobra je, ali najveca mana jesto sto nema pjesaka mode u offline.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Prijatelju, za tebe su očigledno
erde_phys_slo.jpg


i

Kompas.jpg

pa se snalazi sam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top