Preporučite film

Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
Po meni najaci filmovi su ip man,The Hangover...
@Da li neko moze da mi nadje prevod za film GO? vidim Barbie prica da je mnogo extra,pa mi treba samo prevod,a ja ga skinuo :)) unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2009
Poruka
11
@Da li neko moze da mi nadje prevod za film GO? vidim Barbie prica da je mnogo extra,pa mi treba samo prevod,a ja ga skinuo :)) unapred hvala

Izvoli prevod

Kod:
[url=http://www.megaupload.com/?d=T4SLI9JV]MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
6
Sve zavisi od ukusa. Nisam pogledala sve postove, ali ono sto jesam...vecina mi se ne dopada uopste. Ja volim filmove koji imaju dublju poruku ili me teraju da razmisljam ili mi "samo" oduzimaju dah. Ako i ti to volis, od srca preporucujem: Dobri Vil Hanting, Milioner s ulice, Miris zene, Izgubljeni u prevodu...Ovo je za pocetak, ako se nekom ko ih nije gledao dopadnu, neka mi se javi po jos slicnih filmova. Pozdrav!!
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Mrtav covek hoda (nije neki horor ali je grozan tj ako hoces da se prisetis anatomije slobodno pogledaj) :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
tnx bane,ae daj jos neku :)) nemam sta da radim,pa reko da gledam neki filmic :D
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
2
da izdvojim neke po mom ukusu

Akcije

Taken(2008)
the departed (2008)
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]The Shawshank Redemption (1994)[/SIZE][/FONT]
SfStar wars (svih 6 delova)
Underworld(sva tri dela)

Trileri
The Usual Suspects (1995) (mozda i najbolji triler ikada)
State of play (2009)
Indentity (2003)
The Bourne (sva tri dela)

Komedije
Boat trip (2002)
step brothers(2008)


toliko,koji god pogledate necete pogroseti
(ja bi voleo da ih nisam gledao pa da sad gledam po prvi put)
:)
 
Natrag
Top