Preporucite digitalnu tv

Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
63
Pozdrav svima, moze li mi neko reci neki box uredjaj ili sta vec resiver koji bih povezao sa televizorom i da mogu gledati kanale i nase i strane itd da ima i HD kanala poput sbb-ove ponude. Da li ima to negde da se kupi i koliko kosta, znaci da samo apdejtuje te liste kanala i da uvek imam televizuju nezavisno od kablovskog operatera jer hocu da prekinem ugovor sa njima uzimaju mnogo a daju malo.
Znaci neki resiver koji bih povezao sa internetom i da moze da se gleda na jednom pa i na drugom led tv 40''.
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
210
Mozda probas sa digitalnim sat resiverima, tipa Dreambox, Vu+,Gigablue, Amiko... Ali sama kupovina pomenutih recova, nista ne znaci, ako nemas karticu ili se ne snadjes na "drugi nacin" .
 
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
63
aha a ta kartica jel se jednom plati i imam npr neke kanale za godinu dana, u hd-i itd i koliko sve to kosta
 
Član
Učlanjen(a)
17.03.2013
Poruka
4
ja sam laik za tehniku ali moj brat je pričao da gleda naše kanale u americi preko tog boxa na velikom ekranu sa neke balkaniyum.tv a pre toga je imao net tv
kaže da mu je ova prva isplativija
on je tamo otišao preko sportskog kluba
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Dreambox HD ja mislim da je to za sada naj bolja opcija postoje aplikacije,moduli,adoni za sve i sto je najbitnije cita sve ili skoro sve formate. A svima je dostupan...........
 
Natrag
Top