Prelazak sa 32-bitne na 64-bitnu verziju Windows 7 ?

Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
23
Interesuje me dal se dobija nesto kada se predje sa 32-bitne na 64-bitnu verziju Windowsa 7 ? Ovo me interesuje zbog ram memorije . Imao sam 2gb a sada imam 4gb ram memorije . 32-bitna verzija prepoznaje samo 3gb ram memorije dok 64-bitna prepoznaje koliko god imas ram memorije u utorima . Dal postoje svi programi i drajveri za 64-bitnu verziju Windowsa 7 ? Pozdrav svima i hvala na savetu unapred . Srleflojd .
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
28
da, 64-bitni je malo brzi, neki programi koji su za 64bitni OS rade brze dok pojedini programi koji su 32bitni nece raditi na 64bitni windows7. da napomenem da ne mozes staviti 64-bitni windows ako ti je procesor 32-bitni. u sustini sam windows ucita sve drajvere tako da nemas potrebe za dodatnim instaliranjem, a ono sto nema nadjes na net.
osnovni programi kao sto su anti virusi, office, web pretrazivaci, plejeri, kodeci itd rade na verziji 64 tako da nemas brige za to.
nadam se da sam ti pomogao iz svog iskustva sa 64-bitnom verzijom windowsa7.
pozz.
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
23
Hvala na odgovoru . Imam procesor AMD 64 3000+ ( 1,8 ghz ) . Prema tome bi Windows7 64 bitni radili na mom procesoru . Najvise me interesuje zbog ram memorije jer ce onda prepoznati svih 4gb ram memorije . Pozdrav .
 
Natrag
Top