Predlozite mi film naucne fantastike

Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Setan,mračan (i povremeno morbidan) kraći anime-serijal Kurozuka (mix samuraja,tehno budućnosti i vampirizma sa flešbekovima i vremenskim petljama - tvrdo i opako) , a ,voliš li više fantasy varijantu sa duhovima,demonima i sličnim "entitetima" karakterističnim za japanski animizam (sve upakovano u blago-setnu priču) onda Natsume Yuuinchou i (nastavak) Zoku Natsume Yuujinchou.Naravno,japanski audio strim (kako i treba da bude) i (kad´već nema našeg prevoda) engleski titl...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Setan,mračan (i povremeno morbidan) kraći anime-serijal Kurozuka (mix samuraja,tehno budućnosti i vampirizma sa flešbekovima i vremenskim petljama - tvrdo i opako) , a ,voliš li više fantasy varijantu sa duhovima,demonima i sličnim "entitetima" karakterističnim za japanski animizam (sve upakovano u blago-setnu priču) onda Natsume Yuuinchou i (nastavak) Zoku Natsume Yuujinchou.Naravno,japanski audio strim (kako i treba da bude) i (kad´već nema našeg prevoda) engleski titl...
Ja sam više za Nindža ratnike yes3
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Nešto najpribližnije nindžama što sam u skorije vreme odgledao je anime serijal Desert Punk (post-apokaliptična budućnost,varijanta Fallout-a 3 + kontinualna fiksacija na što-veće-to-bolje ženske grudi...).Simpatično,ali ništa više od toga (samo za anime-fanove).
Naravno,ako te ne mrzi da tražiš,skidaš i gledaš (pod uslovom da već nisi) - onda čitav Ghost in the Shell univerzum (GitS + GitS 2 : Innocence + GitS 3 : Solid State Society + serije GitS : Stand Alone Complex i GitS : 2nd GIG).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
...možda ova ,iznenađujuće pristojna, niskobudžetna "njam-njam" varijanta :

[YOUTUBE]OU_FHhJx4C8[/YOUTUBE]
 
Natrag
Top