Predlozi, tipovanja....

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ne znam zasto ste bili sigurni za romu? Nerealno je bilo ocekivati da mogu da osvoje titulu, a drugo mesto im je zagarantovano. Atletiko je danas bio ubica, pogotovu dva razlike- to tesko da je iko i u najgorim snovima ocekivao.
Sad umesto da igraju lagano na kamp nou poslednje kolo, morace da se bore i da izvuku pobedu.
Takodje Chelsea i njegova 0, iako sam navijac chelsija, kazem slobodno katastrofalna partija.
Los kad za kladionicare. Ne bi me cudilo da i Real veceras ne dobije.
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
106
Za Romu sam bio siguran, priznaem, al atletiko iz principa ne bih igrao, jel sam realovac do srzhi ;) a Chelsea, nemam ni kao predlog. Veceras cekam da Real dise u vrat atletiku, sa utakmicama manje
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
U temi Primera sam detaljno izbacio ko sta ceka i od koga zavisi. Jako je komplikovano i eno juce otpisuju Barsu posle remija, a oni imaju realne sanse. Misljenja sam da su sanse 35:35:30, atletiko,real,barsa
Mada da je Atletiko zagusio ovim porazom, jeste i to mnogo ali sve je u njegovim rukama.
I naravno, napred Atletiko, i Primera i Liga sampiona mada mislim da ce oba trofeja u Madrid ali po jedan rivalima.
Atletiko samo zato sto nisu vestacki, samo zato sto igraju fudbal srcem, timski, nesto slicno kao Borusija, razlika je u drzavama i sto nosi tim.
Naravno, izmedju reala i barse, uvek real, ali ipak atletiko nubmer 1.
Velike su sanse da ce u poslednjem kolu, Realovi navijaci navijati za Barsu, a Barsini za Real.
Pozz
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Nikad vise liga petice u ponedeljak a ti nista od toga ne stavi na tiket :roll: sala malo
Ponedeljkom ja standardno protiv uroka ne igram nista, ali savet mozda nekom hrabrijem za vece pare da odigra double
juve 2-4 i
liverpul x-2...
mada ja standardno sve sto kazem ponedeljkom bude obrnuto :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
106
Bilten i dodatak su nekad toliko veliki, da vredi pogledati i druge lige ;) a u ponedeljak i petak se prave pare :) ja ne bih Liverpoola da diram danas, nekako mi smrdi, mirise je blaga rec :) na tacan rezultat 1:1
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Pre ce City u sredu da kiksne nego liverpul veceras. Naravno, treba gledati i igrati sirok asortiman liga i sportova, vezati u zmiju i sve to...
nego cudno mi imas 5 tekme iz lige petice i nista nisi stavio :D
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
106
U subotu me ubija man united, za 250eura, uplata 30 denara ili pola eura, juce roma za 150 eura, e danas idem na 100 eura bez pettice, pa da vidimo ko me ubija danas ;)
 
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.566
qwled3wyxhmkok1p8foj.png

Trebam li sta promjenit :D
 
Natrag
Top