Precica podgrupa u Live Tv - XBMC

Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Jedno pitanje , dali postoji mogucnost da se postavi precica podgrupa iz Live TV da se vide posebno na ekranu sa nekim logo-om , recimo Iskon , EX YU , Unistream itd ? Ako me razumete , mozda je bilo price o tome ovde pa da sam preskocio ...
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Jedno pitanje , dali postoji mogucnost da se postavi precica podgrupa iz Live TV da se vide posebno na ekranu sa nekim logo-om , recimo Iskon , EX YU , Unistream itd ? Ako me razumete , mozda je bilo price o tome ovde pa da sam preskocio ...

Koliko ja znam, ta mogućnost ne postoji...
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Hvala na odgovoru , snalazim se i ovako , ali bilo bi mnogo preglednije i lakse da postoji nesto tako :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jedno pitanje , dali postoji mogucnost da se postavi precica podgrupa iz Live TV da se vide posebno na ekranu sa nekim logo-om , recimo Iskon , EX YU , Unistream itd ? Ako me razumete , mozda je bilo price o tome ovde pa da sam preskocio ...

u live tv da moze precica.......ali da se vuce iz live tv neka odredjena lista ne.......ja vucem iz serbianforum m3u plejera odredjene liste.....a kompletnu sve u jednoj, podeljeno po grupama imam u live tv....

EgAxSdb.png
 
Natrag
Top