Pravljenje priče

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Prošlog leta dogodilo mi se nešto veoma čudno...Ustanem jedno jutro,pijem kafu, zazvoni telefon, kad ono...neki nepoznati glas predlaže da se nadjemo u caffe-u ''Alan Ford'' u koji često odlazim i da me tamo čeka neko...Krenem ja, naravno doteram se i tako to... stizem do kafica, otvaram vrata, kad ono ...tamo samo sanker i neki mali pas sedi pored njega. Jos uvek mi nije jasno o cemu se radi, pa odlucim da sednem i sacekam malo.....uputim se ka stolu, mali psic me isprati lenjim pogledom, a barmen...mi priđe i reče ledenim glasom...."Gde si ti do sada?"........Jos uvek mi nista nije jasno, pa ga upitam ''Izvini, mi se znamo?''...."Ma sta mi se izvinjavas!" sad vec povisenim tonom rece barmen..."I kao ne znas ko sam ja?"......Počeo sam grozničavo da razmišljam............
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Prošlog leta dogodilo mi se nešto veoma čudno...Ustanem jedno jutro,pijem kafu, zazvoni telefon, kad ono...neki nepoznati glas predlaže da se nadjemo u caffe-u ''Alan Ford'' u koji često odlazim i da me tamo čeka neko...Krenem ja, naravno doteram se i tako to... stizem do kafica, otvaram vrata, kad ono ...tamo samo sanker i neki mali pas sedi pored njega. Jos uvek mi nije jasno o cemu se radi, pa odlucim da sednem i sacekam malo.....uputim se ka stolu, mali psic me isprati lenjim pogledom, a barmen...mi priđe i reče ledenim glasom...."Gde si ti do sada?"........Jos uvek mi nista nije jasno, pa ga upitam ''Izvini, mi se znamo?''...."Ma sta mi se izvinjavas!" sad vec povisenim tonom rece barmen..."I kao ne znas ko sam ja?"......Počeo sam grozničavo da razmišljam............Zasto ne mogu da se setim?.....
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Prošlog leta dogodilo mi se nešto veoma čudno...Ustanem jedno jutro,pijem kafu, zazvoni telefon, kad ono...neki nepoznati glas predlaže da se nadjemo u caffe-u ''Alan Ford'' u koji često odlazim i da me tamo čeka neko...Krenem ja, naravno doteram se i tako to... stizem do kafica, otvaram vrata, kad ono ...tamo samo sanker i neki mali pas sedi pored njega. Jos uvek mi nije jasno o cemu se radi, pa odlucim da sednem i sacekam malo.....uputim se ka stolu, mali psic me isprati lenjim pogledom, a barmen...mi priđe i reče ledenim glasom...."Gde si ti do sada?"........Jos uvek mi nista nije jasno, pa ga upitam ''Izvini, mi se znamo?''...."Ma sta mi se izvinjavas!" sad vec povisenim tonom rece barmen..."I kao ne znas ko sam ja?"......Počeo sam grozničavo da razmišljam............Zasto ne mogu da se setim?.....Da li je neko iz mog ranog djetinjstva, neko.........
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Prošlog leta dogodilo mi se nešto veoma čudno...Ustanem jedno jutro,pijem kafu, zazvoni telefon, kad ono...neki nepoznati glas predlaže da se nadjemo u caffe-u ''Alan Ford'' u koji često odlazim i da me tamo čeka neko...Krenem ja, naravno doteram se i tako to... stizem do kafica, otvaram vrata, kad ono ...tamo samo sanker i neki mali pas sedi pored njega. Jos uvek mi nije jasno o cemu se radi, pa odlucim da sednem i sacekam malo.....uputim se ka stolu, mali psic me isprati lenjim pogledom, a barmen...mi priđe i reče ledenim glasom...."Gde si ti do sada?"........Jos uvek mi nista nije jasno, pa ga upitam ''Izvini, mi se znamo?''...."Ma sta mi se izvinjavas!" sad vec povisenim tonom rece barmen..."I kao ne znas ko sam ja?"......Počeo sam grozničavo da razmišljam............Zasto ne mogu da se setim?.....Da li je neko iz mog ranog djetinjstva, neko.........koga sam poznavao,pa sada ne mogu da mu prepoznam lik, ili..........
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Prošlog leta dogodilo mi se nešto veoma čudno...Ustanem jedno jutro,pijem kafu, zazvoni telefon, kad ono...neki nepoznati glas predlaže da se nadjemo u caffe-u ''Alan Ford'' u koji često odlazim i da me tamo čeka neko...Krenem ja, naravno doteram se i tako to... stizem do kafica, otvaram vrata, kad ono ...tamo samo sanker i neki mali pas sedi pored njega. Jos uvek mi nije jasno o cemu se radi, pa odlucim da sednem i sacekam malo.....uputim se ka stolu, mali psic me isprati lenjim pogledom, a barmen...mi priđe i reče ledenim glasom...."Gde si ti do sada?"........Jos uvek mi nista nije jasno, pa ga upitam ''Izvini, mi se znamo?''...."Ma sta mi se izvinjavas!" sad vec povisenim tonom rece barmen..."I kao ne znas ko sam ja?"......Počeo sam grozničavo da razmišljam............Zasto ne mogu da se setim?.....Da li je neko iz mog ranog djetinjstva, neko.........koga sam poznavao,pa sada ne mogu da mu prepoznam lik, ili..........imam amneziju od jutrasnjeg udarca u glavu, kad sam se sapleo o svoje papuce, i tresnuo glavom o pod...(moje male sive celijice)...
 
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
131
Prošlog leta dogodilo mi se nešto veoma čudno...Ustanem jedno jutro,pijem kafu, zazvoni telefon, kad ono...neki nepoznati glas predlaže da se nadjemo u caffe-u ''Alan Ford'' u koji često odlazim i da me tamo čeka neko...Krenem ja, naravno doteram se i tako to... stizem do kafica, otvaram vrata, kad ono ...tamo samo sanker i neki mali pas sedi pored njega. Jos uvek mi nije jasno o cemu se radi, pa odlucim da sednem i sacekam malo.....uputim se ka stolu, mali psic me isprati lenjim pogledom, a barmen...mi priđe i reče ledenim glasom...."Gde si ti do sada?"........Jos uvek mi nista nije jasno, pa ga upitam ''Izvini, mi se znamo?''...."Ma sta mi se izvinjavas!" sad vec povisenim tonom rece barmen..."I kao ne znas ko sam ja?"......Počeo sam grozničavo da razmišljam............Zasto ne mogu da se setim?.....Da li je neko iz mog ranog djetinjstva, neko.........koga sam poznavao,pa sada ne mogu da mu prepoznam lik, ili..........imam amneziju od jutrasnjeg udarca u glavu, kad sam se sapleo o svoje papuce, i tresnuo glavom o pod...(moje male sive celijice)...
jos malo razmislih i setih se da je on....
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Prošlog leta dogodilo mi se nešto veoma čudno...Ustanem jedno jutro,pijem kafu, zazvoni telefon, kad ono...neki nepoznati glas predlaže da se nadjemo u caffe-u ''Alan Ford'' u koji često odlazim i da me tamo čeka neko...Krenem ja, naravno doteram se i tako to... stizem do kafica, otvaram vrata, kad ono ...tamo samo sanker i neki mali pas sedi pored njega. Jos uvek mi nije jasno o cemu se radi, pa odlucim da sednem i sacekam malo.....uputim se ka stolu, mali psic me isprati lenjim pogledom, a barmen...mi priđe i reče ledenim glasom...."Gde si ti do sada?"........Jos uvek mi nista nije jasno, pa ga upitam ''Izvini, mi se znamo?''...."Ma sta mi se izvinjavas!" sad vec povisenim tonom rece barmen..."I kao ne znas ko sam ja?"......Počeo sam grozničavo da razmišljam............Zasto ne mogu da se setim?.....Da li je neko iz mog ranog djetinjstva, neko.........koga sam poznavao,pa sada ne mogu da mu prepoznam lik, ili..........imam amneziju od jutrasnjeg udarca u glavu, kad sam se sapleo o svoje papuce, i tresnuo glavom o pod...(moje male sive celijice)...
jos malo razmislih i setih se da je on....u stvari momak kog sam upoznao na izlozbi pasa, ali jos uvek mi nije jasno odkud on tu i sta hoce.........
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Prošlog leta dogodilo mi se nešto veoma čudno...Ustanem jedno jutro,pijem kafu, zazvoni telefon, kad ono...neki nepoznati glas predlaže da se nadjemo u caffe-u ''Alan Ford'' u koji često odlazim i da me tamo čeka neko...Krenem ja, naravno doteram se i tako to... stizem do kafica, otvaram vrata, kad ono ...tamo samo sanker i neki mali pas sedi pored njega. Jos uvek mi nije jasno o cemu se radi, pa odlucim da sednem i sacekam malo.....uputim se ka stolu, mali psic me isprati lenjim pogledom, a barmen...mi priđe i reče ledenim glasom...."Gde si ti do sada?"........Jos uvek mi nista nije jasno, pa ga upitam ''Izvini, mi se znamo?''...."Ma sta mi se izvinjavas!" sad vec povisenim tonom rece barmen..."I kao ne znas ko sam ja?"......Počeo sam grozničavo da razmišljam............Zasto ne mogu da se setim?.....Da li je neko iz mog ranog djetinjstva, neko.........koga sam poznavao,pa sada ne mogu da mu prepoznam lik, ili..........imam amneziju od jutrasnjeg udarca u glavu, kad sam se sapleo o svoje papuce, i tresnuo glavom o pod...(moje male sive celijice)...
jos malo razmislih i setih se da je on....u stvari momak kog sam upoznao na izlozbi pasa, ali jos uvek mi nije jasno odkud on tu i sta hoce........." Uredu, ja se izvinjavam, ali stvarno nemogu da se setim odakle se znamo, hoces li mi pomoci?" upitao sam barmena.......
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
113
Prošlog leta dogodilo mi se nešto veoma ��udno...Ustanem jedno jutro,pijem kafu, zazvoni telefon, kad ono...neki nepoznati glas predlaže da se nadjemo u caffe-u ''Alan Ford'' u koji ��esto odlazim i da me tamo ��eka neko...Krenem ja, naravno doteram se i tako to... stizem do kafica, otvaram vrata, kad ono ...tamo samo sanker i neki mali pas sedi pored njega. Jos uvek mi nije jasno o cemu se radi, pa odlucim da sednem i sacekam malo.....uputim se ka stolu, mali psic me isprati lenjim pogledom, a barmen...mi pri�‘e i re��e ledenim glasom...."Gde si ti do sada?"....Jos uvek mi nista nije jasno, pa ga upitam ''Izvini, mi se znamo?''...."Ma sta mi se izvinjavas!" sad vec povisenim tonom rece barmen..."I kao neznas ko sam ja?". ''Zar bi trebalo da znam?'' rekoh ja.
 
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
164
Prošlog leta dogodilo mi se nešto veoma ��udno...Ustanem jedno jutro,pijem kafu, zazvoni telefon, kad ono...neki nepoznati glas predlaže da se nadjemo u caffe-u ''Alan Ford'' u koji ��esto odlazim i da me tamo ��eka neko...Krenem ja, naravno doteram se i tako to... stizem do kafica, otvaram vrata, kad ono ...tamo samo sanker i neki mali pas sedi pored njega. Jos uvek mi nije jasno o cemu se radi, pa odlucim da sednem i sacekam malo.....uputim se ka stolu, mali psic me isprati lenjim pogledom, a barmen...mi pri�‘e i re��e ledenim glasom...."Gde si ti do sada?"....Jos uvek mi nista nije jasno, pa ga upitam ''Izvini, mi se znamo?''...."Ma sta mi se izvinjavas!" sad vec povisenim tonom rece barmen..."I kao neznas ko sam ja?". ''Zar bi trebalo da znam?'' rekoh ja.
Ja sam stmroglavi badza , najopasni kraljivac zlatnih polja koji je ikada pokrao polja, sad imam tvoje zlato polje i pomersi se sa njega da ti nebih izbusio kozu na froncle :D
 
Natrag
Top