Pravljenje portabl programa za vas USB

Član
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
18
Hvala na odgovoru. Probacu. Sa Vasim tutorijalima sam napravila i sopstveni WindowsXP. Pokusacu i za windows 7 sa programima. Ali koliko se secam tek treba da ga postavite.. Dosta dobro se snalazim sa programima i operativnim sistemima ali ovo mi je prvi put da se oglasim na nekom forumu.

Pokusavam da otvorim stranicu za pitanja ali nece i postavim pitanje zasto se tesko otvaraju stranice foruma u poslednja dva dana sto do sada nije bio slucaj. Proverila sam na drugim forumima i sve je u redu tako da mislim da nije do mene. Da li je to nesto trenutno ili da trazim sta je problem.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hvala na odgovoru. Probacu. Sa Vasim tutorijalima sam napravila i sopstveni WindowsXP. Pokusacu i za windows 7 sa programima. Ali koliko se secam tek treba da ga postavite.. Dosta dobro se snalazim sa programima i operativnim sistemima ali ovo mi je prvi put da se oglasim na nekom forumu.

Samo napred.....sedmica je jos laksa za pravljenje....

postavljen je windows 7 sto ja pravio......


SerbianForum Postinstalacioni Pack

a kako da napraviti objasnjeno je ovde.......

http://serbianforum.org/tutorijali/...rima-i-programima-po-vasoj-zelji-i-ukusu.html
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
14
Boki71 poštovanje,
Može li se i kako napraviti Office 2007 Enterprise portabilno. Ako i može sigurno je procedura komplicirana?
Hvala na trudu.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki71 poštovanje,
Može li se i kako napraviti Office 2007 Enterprise portabilno. Ako i može sigurno je procedura komplicirana?
Hvala na trudu.

moze se napraviti........zasto da ne medjutim mnogo bolja varjanta je da se ne mucis da downloadujes isti koji ima na forumu....ili jednostavno downloaduj ovaj pak

SerbianForum Postinstalacioni Pack

u njemu je tiha instalacija office 2007 i provereno radi..te izvuci iz njega...(u folderu programs se nalaze svi programi)
 
Natrag
Top