pracenje partnera

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
A šta će ti to? Tim bi postupkom ponizila i sebe i njega, sebe zbog nesigurnosti, a njega zbog a priori sumnji. Ja sam još kao klinka shvatila jednu stvar, ako neko hoće da bude sa tobom-onda hoće. Ako neće, ne može ništa na silu. Nikada se nisam opterećivala tim stvarima.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ako je došlo do toga da, na ovaj način, pratiš partnera (mislim stvarno):???: strašno!
Čini mi se da, i bez pomoći novih tehnologija, svaka žena zna kada ima razloga za brigu!
Može da prizna sebi, da zažmuri, da prati... sve je to uzalud.
Ako neko odluči da ode, jedino što možeš je da ga pustiš!
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
62
A šta će ti to? Tim bi postupkom ponizila i sebe i njega, sebe zbog nesigurnosti, a njega zbog a priori sumnji. Ja sam još kao klinka shvatila jednu stvar, ako neko hoće da bude sa tobom-onda hoće. Ako neće, ne može ništa na silu. Nikada se nisam opterećivala tim stvarima.

two points :yea:

osim ........ ako već nije kasno. sorry
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Pa ako je kasno, ako su on ili ona bili već sa nekim drugim, to treba da ti bude olakšanje, jer si shvatio da ta osoba nije za tebe. Ne znam zašto se ljudi guše u nekim nemogućim ljubavima, zašto se ponižavaju zbog drugih. Ako se sam ponižavaš, vjeruj mi da će te ponižavati i tzv. voljena osoba, jer kad se sam ponižavaš i zaslužuješ loš tretman. Možda sam malo gruba, ali je ovo živa istina. Nikada se nisam ponižavala, imala sam sebe, to neću nikada da izgubim, a srodna duša će se naći kad tad, i tako mi se desilo.Ako cijeniš sebe i drugi će te cijeniti.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
A šta će ti to? Tim bi postupkom ponizila i sebe i njega, sebe zbog nesigurnosti, a njega zbog a priori sumnji. Ja sam još kao klinka shvatila jednu stvar, ako neko hoće da bude sa tobom-onda hoće. Ako neće, ne može ništa na silu. Nikada se nisam opterećivala tim stvarima.

Ako neće onda to treba da kaže ;)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Sve se kad-tad sazna... Mada,neke stvari je najbolje ne znati... :dntknw:
 
Natrag
Top