Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

povezivanje androida na ubuntu 17.04

• Začetnik teme radioizinata
  • Datum pokretanja
radioizinata

radioizinata

zanima me kojim je programom moguće povezati android telefon Lenovoi moto 3e na ubuntu 17.04...probah Wammu...neće...na deskopu se vidi ikona fona i kako ubuntu vidi ali je fascikla prazna...dosta mi čudno ...pa ako neko ima ideju kako da to rešim

Torgandwarf

Torgandwarf

Moderator
Verovatno je potrebno da u podesavanjima uredjaja podesite da se povezuje kao MPT device i onda cete moci da pristupite fajlovima. Takodje imate i KDE connect, koji ima zanimljive mogucnosti...

radioizinata

radioizinata

Verovatno je potrebno da u podesavanjima uredjaja podesite da se povezuje kao MPT device i onda cete moci da pristupite fajlovima. Takodje imate i KDE connect, koji ima zanimljive mogucnosti...
Ovo MPT sam odmah podesio...i ništa...stari dobri HTC nije pravio probleme i bio je prepoznat na svakom operativnom sistemu...izgleda da da sam napravio loš izbor androida...
sa KDE connect sam dobio nešto..s fona mogu slati na komp...sad da naučim obratno...hvala u svakom slučaju

Poslednja izmena:
simeon76

simeon76

Član
Instaliraj airdroid na androidu, zatim na mashini otvori web.airdroid.com i preko air droida skeniraj qcod...i spojeni su.
P.s.
Moraju da budu na istoj mrezi

Sent from my SM-J710F using Tapatalk