Potrebna POMOĆ !!!!

Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
4
Imam jedan zaista glup i iscrpljujuć problem sa računarom.Evo o čemu se radi.Kad startujem računar i pokušam da uđem u My Cumputer ili bilo koji drugi folder ili program,na jedan klik,pointer počne pomahnitalo da trepće i besomučno otvara folder bezbroj puta.Pokušao sam da rešim problem sa nekoliko registry cleaneraantivirus programa (NOD,kaspersky),sa malware antybite-om,DrWeb-om i svaki ,baš svaki put sam dobio izveštaj da nema inficiranih fajlova,da su problemi u registriju otklonjeni...itd..itd...ali svakim novim pokretabjem računara problem se ponovo javlja.Na neku foru,ni sam ne znam koju sam otkrio da mi je dovoljno da samo uđem i izađem iz registrija da bi se divljanje pointera zaustavilo,ali svaki put kad startujem računar moram da ponovim taj postupak,a to zamara.Molim vas,ako je neko imao sličan problem ili ima ideju kako ovo da rešim da mi pomogne savetom.Unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Definitivno je virus,i ja sam imao slican problem(root virus) nalik je crvu i anti virusni programi ih ne registruju ,vec komp divlja.Meni je okretao sliku na monitoru naopako ,otvarao foldere (po 30 odjedanput) ,pokusavao da izadje na net i jos sto cuda.Resenje je uradi reinstalaciju sistema (duhiraj komp).
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
IMao sam slican problem ne sam da mi je bezbroj puta ulazio u jedan folder vec kad kliknem na jedan folder on mi otvori i 2-3 do njega :( ......... sve sam pokusao al' nista nije delovalo ........... na kraju sam kupio nowog misa.....i da znate prestalo je da mi se desava i nikom od informaticara nije bilo jasno do cega je i kazu da mis nema nikakve veze sa tim :D tako da nzm sta da ti kazem ako nista neuspes da uradis uzmi drugog misa :D .......... pozzZ
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Reinstalacija bi trebala rijesiti problem .
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ako imas podataka koje zelis sacuvati radije uradi repair sistema
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
4
Probao i system restore,back up,safe mod,proverio hard disk,grafičku,ram memoriju,recovery..drugi miš.....nema drugog rešenja nego reinstalacija.Problem ostaje nejasan...Hvala svima na savetima.
 
Natrag
Top