Potrebna pomoc sa Recycle Bin-om

Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
9
Potrebna mi je pomoc!Od pre neki dan Recycle bin ne sluzi vise nicemu.Kada pokusam da ga otvorim prikazije mi prozor sa programima preko kojih mogu da probam da ga otvorim,a kada probam preko desnog klika pojavljuju se samo cut,delete,create shortcut i tuneup undelete.Probao sam sve moguce nacine da povratim korpu nazad,ali do sad nista nije pomoglo.A u virus chestu antivirusa pojavio se dokument koji pokazuje da je u Recycle Bin-u postojao virus rootkit-gen.Sta jos moze da se uradi po ovom pitanju kako bih povratio Recycle Bin?
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Da li si probao/pa desni klik na desktop ....properties...pa ćeš naći na ikonicu korpe koju trebaš čekirat....ne sjećam se tačno koraka, jer je kod mene win 7, a kod tebe vjerovatno XP.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
9
Sta je Team Wiever?Probao sam na propertis,ali kod mene u desktopu stoje samo tri stavke:My documents,My computer i My network places.Ni traga od Recycle Bin-a,osim kod promene ikonice.Kako repair sistema?
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Hajde, pročitaj ovo..


Kod:
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20081111084318AARR8qj
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
4
Deinstalirao sam skoro TuneUp Utilities u Windows 7, ali sam zaboravio da pre deinstalacije raščekiram opciju "TuneUp Undelete" tako da mi se ta opcija vidi na desnom kliku Recycle Bin. Ne smeta mi ali bih hteo da je izbacim. Da li neko zna kako ?

MOJ e-mail:
bbndinic756@gmail.com
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Deinstalirao sam skoro TuneUp Utilities u Windows 7, ali sam zaboravio da pre deinstalacije raščekiram opciju "TuneUp Undelete" tako da mi se ta opcija vidi na desnom kliku Recycle Bin. Ne smeta mi ali bih hteo da je izbacim. Da li neko zna kako ?

MOJ e-mail:
bbndinic756@gmail.com


Instaliraj Revo Uninstaller, pa idi na forced uninstall i kucaj tuneup u ime programa pa skeniraj i obrisi fajlove. Ili instaliraj pa deinstaliraj tuneup kompletno.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Probaj ovo:
HTML:
http://www.kellys-korner-xp.com/xp_tweaks.htm
opcija 338 i 400. Na tom sajtu imas gomilu resenja za xp probleme. Skeniraj i komp malwarebytes-om
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
repair kompa rjesava sve ;) odradi komp sa Hiren boot diskom, imas na njemu combofix AV, kad sa njim zavrsis onda uradis repair sistema i imas nov komp + sto ostaju svi podaci
 
Natrag
Top