Potrebna pomoc- Kako root-ovati Sony Xperia M4 Aqua E2303

Učlanjen(a)
25.03.2016
Poruka
50
Vec neko vreme koristim Sony Xperia M4 Aqua . Uredjaj zadovoljava moje potrebe . Jedini problem je u nedostatku memorije. od 8GB koliko uredjaj ima korisnik na raspolaganju ima samo 1,20 Gb, ostatak memorije zauzima operativni sistem i fabricke aplikacije. vise puta sam googlao,vise puta pokusao ali za sada nisam pronasao nacin kako da uspesno root-ujem uredjaj. Svaka pomoc bi dobrodosla i svim clanovima koji su spremni da pomognu hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Vec neko vreme koristim Sony Xperia M4 Aqua . Uredjaj zadovoljava moje potrebe . Jedini problem je u nedostatku memorije. od 8GB koliko uredjaj ima korisnik na raspolaganju ima samo 1,20 Gb, ostatak memorije zauzima operativni sistem i fabricke aplikacije. vise puta sam googlao,vise puta pokusao ali za sada nisam pronasao nacin kako da uspesno root-ujem uredjaj. Svaka pomoc bi dobrodosla i svim clanovima koji su spremni da pomognu hvala unapred.
Moj vam je savet da ne radite root,nego da sacekate da izadje android 6 i kupite sd karticu.Kada stigne android 6 na uredjaj,a ocekuje se ovog leta(tako su najavili u Sony)onda ce te moci skoro sve apk prebaciti na sd karticu i tako ce te osloboditi internu memoriju.Rotovanje donosi mnoge prednosti ali se i garancija na sam uradjaj gubi.Naravno da postoju mogucnost da se odradi unroot telefona.Ako se ipak odlucite da radite root telefona evo ovde sve ima o tome
Kod:
http://forum.xda-developers.com/m4-aqua/general/guide-t3130092
 
Natrag
Top