Potrebna pomoc - elektronska licna karta

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Odes u sup pa ti lepo cike u plavom objasne. Da je to krsenje zakona i pokusaj zloupotrebe podataka za koji se inace robija.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
kupis citac kartice,skines sa sajta mupa program koji otvar podatke sa kartice i stampas,vrlo prosto
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
Odes u sup pa ti lepo cike u plavom objasne. Da je to krsenje zakona i pokusaj zloupotrebe podataka za koji se inace robija.

ne razumem te bas sta je zloupotreba, bio sam u SUP i uzeo stampane podatke sa licne karte, mada sam kasnije saznao da to moze da se uradi i u nekim bankama

kupis citac kartice,skines sa sajta mupa program koji otvar podatke sa kartice i stampas,vrlo prosto
da li mislis da cu da kupim citac i da ga koristim jednom u tri godine, uopste nisi ekonomican
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Kako nerazumes zloupotreba? Nabavis citas i krenes da trkeljises tudje LK, svakakve mahinacije mogu da se izrode iz toga.
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
Citac ne radi bez LK, sto znaci da moram da uzmem njegovu LK.......a ako nemam njegovu licnu kartu onda tu zloupotrebu mogu da uradim i preko PS zasto bih dao pare za citac.........a i sta cu ja da radim sa necijim stampanim podacima
 
Natrag
Top