potrebna iGo navigacija za s4 mini

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ma upravu si, nije forum kriv sto se na njega regisruju svakakvi ljudi.:ludd/:
Kakvi se ljudi registruju?
Zabranjeno je vredjanje drugih clanova na forumu.

Jedino ti je on odgovorio, a ti njemu ovako odgovaras.
Gledam tvoje postove, na forumu si 5 godina, reklamirao si da kupujes polovnjake, trazio pomoc i sve ukupno ni 50 postova.
Clan koji je tebi odgovorio je cenjen na forumu, pomogao je mnogima kao sto je i tebi pomogao ali ti to ne umes da cenis.
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
56
Cime mi je pomogao? Dao mi bibliju i rekao pricitaj je i nadji recenicu koja ti odgovara:eek:. To nije nikakva pomoc.
Da mi je poslao link koji sam trazio onda bi mi pomogao i jos plus bi dobio:give_r:

Ali nije ni bitno jer sam nasao sta mi treba ali ne na ovom forumu.

I forum vam je previse rastrkan, ako postoji kategorija download onda neka tu budu samo linkovi za download, e ne milion komentara. Kad bi se obrisali svi komentari verovatno bi se svelo na 5 stranica i mnogo brze i jednostavnije bi se nalazile stvari.

U ostalom bas me briga, ako je administratorima to tako dobro meni je jos bolje.:mig:
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Cime mi je pomogao? Dao mi bibliju i rekao pricitaj je i nadji recenicu koja ti odgovara:eek:. To nije nikakva pomoc.
Da mi je poslao link koji sam trazio onda bi mi pomogao i jos plus bi dobio:give_r:

Ali nije ni bitno jer sam nasao sta mi treba ali ne na ovom forumu.

I forum vam je previse rastrkan, ako postoji kategorija download onda neka tu budu samo linkovi za download, e ne milion komentara. Kad bi se obrisali svi komentari verovatno bi se svelo na 5 stranica i mnogo brze i jednostavnije bi se nalazile stvari.

U ostalom bas me briga, ako je administratorima to tako dobro meni je jos bolje.:mig:
Ovaj forum ima vise od 600 000 clanova, 400 000 tema, i 1 200 000 poruka. To je ogromna cifra i jednostavno je nemoguce da bude sve bez greske.
Ja sam dosta na forumu i mislim da si ti tek treci nick sto iskazuje nezadovoljstvo nasuprot hiljadama i hiljadama ljudi koji iskazuju pohvale.
Jos iznosis neistine ovde, to cu ti i dokazati:
Da si odvojio 10 minuta kao sto kazes da si gledao, nasao bi download deo foruma
http://serbianforum.org/#download-forum.3
onda bi usao u
http://serbianforum.org/forums/mobilni-svet.134/
i video glavnu temu za android igo navigacu
http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-israel-google-play.409913/
i u prvom postu video da imaju apsolutno svi linkovi sa pravim objasnjenjem koje je uradio covek koji je po svim svetskim forumima u top listi sto se navigacija tice.
Onda bi video tvoj telefon koju rezoluciju ima i na osnovu toga skinuo fajlove (opet oznaceno gde su i za sta koji).
Tada kad bi to uradio i ako bi eventualno ispao problem, obratio bi se u toj temi da se pomogne a ne da otvaras temu za svaki problem. Na sta lici ako sad hiljadu njih treba pomoc i svako da otvori za sebe??

Budi fer prema sebi prvo, pogledao sam tvoje postove, na forumu si samo kad ti treba pomoc i da reklamiras svoj posao.
Forum jeste ovde da ti se pomogne, ali isto tako budi i ti fer pa se oduzi forumu pa i ti pomogni nekome za neki problem gde mozda znas resenje.

Evo, nadam se da si sad zadovoljan odgovorom i da je sad odgovor onakav kakav zamisljas da jeste jer nisi dobio bibliju vec sasvim normalnu putanju za resenje problema, sto priznaces nije mi bilo tesko da napisem i nisam nista posebno otrkio ali isto tako ovo si i sam mogao da uradis ako malo bolje pogledas.
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Очигледно је да не схваташ сврху форума!
Прегледао сам и ја твоје учешће на форуму и из приложеног се види те форум не интересује, интересује те искључиво лична корист. Ниси у стању да испоштујеш чак и нечији рад и труд него тражиш да ти други издвоји одговор из већ понуђених одговора, све лепо сложи а ти једним кликом да пребациш на телефон и кажеш хвала?!
Да, ти немаш времена, радиш, и боље је да то раде за тебе докони, беспослени, форумаши за једно велико хвала од тебе?!
Иначе, лакше је писати него читати?
 
Natrag
Top