Potreban Skype za Samsung II s5260

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
Potreban Skype za Samsung II s5260.ako neko moze da postavi link za download.hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
44
od 18 februara nemože da se koristi skajp na smart telefonima samo androidi
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
89
da ne otvaram novu temu vezanu za skype i potrosnju baterije. kada mi ne radi skype pise mi u meni battery da mi skype trosi 18% baterije. uradim force stop, restartujem telefon, ali i dalje pise da mi skype trosi 18% baterije. Kako da napravim da skype ne trosi bateriju dok nije aktivan sam program. Naravno da mi treba skype po potrebi, ali da ne jede bateriju dok ne radi. pozdrav
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Nije moguce,. A to sto ti pise i posle restarta to je (log,cash, data )i mora da stoji .
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
89
hvala na odgovoru. baterija od samsunga S2 je bila mozda sinoc na 20%. pise mi da skype trosi 18% baterije sinoc. sinoc sam koristio skype. i ja force stop skype, restart telefona. I stvarno mi opet sinoc pisalo 18% trosi skype posle restarta. Napunio sam bateriju preko noci. Danas pre podne nisam gledao opterecenje baterije. Sad predvece..proslo mozda 24 sata od kad sam pricao na skype, ne prikazuje se vise da skype trosi bateriju. Ne znam gde se izgubi skype iz battery menija tako da napisem..
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Jednostavno taj log se brishe,kad budes ponovo koristio Skype,opet ce da ti ispise neki odredjeni %
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
89
ok...hvala na informacijama..videcu kako ce se ponasati baterija kad skype ne radi..pozdrav
 
Natrag
Top