Poštujete li tuđu privatnost?

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Da li koristite priliku kada vaš partner/prijatelj/rođak ode u WC i ostavi telefon na stolu da malo provjerite SMS-ove i pozive?Da li rovite ukućanima po fiokama?Da li ponekad špijunirate kroz prozor komšijama?Čitate li tuđe dnevnike?.....

Ja iskreno ove sve stvari mrzim,ali samo sam jednom uzela telefon svog momka(nešto sam bila sumnjičava,svađali smo se) i priznala sam mu to.

kakva su vaša iskustva,da li ste radili išta od ovoga i da li su vama oni to radili ?

Ajde pišite,možda padne i koja anegdota :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Mnoge veze su takve da ona živi kod njega, kao i da većina troškova ide iz njegovog džepa, i sad sebe stavljam u poziciju da moja devojka kojoj sam dao hleb i mleko i krov nad glavom kontroliše moj život???

Ovo bi za mene bila uvreda. Raskinuo bih i pokušao da nađem osobu koja je malo drugačija po tom pitanju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Da li koristite priliku kada vaš partner/prijatelj/rođak ode u WC i ostavi telefon na stolu da malo provjerite SMS-ove i pozive?Da li rovite ukućanima po fiokama?Da li ponekad špijunirate kroz prozor komšijama?Čitate li tuđe dnevnike?.....

Ja iskreno ove sve stvari mrzim,ali samo sam jednom uzela telefon svog momka(nešto sam bila sumnjičava,svađali smo se) i priznala sam mu to.

kakva su vaša iskustva,da li ste radili išta od ovoga i da li su vama oni to radili ?

Ajde pišite,možda padne i koja anegdota :D


Svašta mi je padalo na pamet ali ništa od navedenog nisam uradio. Zbog toga ne žalim iako sam s druge strane više puta bio meta takvih stvari odnosno ponašanja.
Sve to je uglavnom bilo posledica straha i očajničkih poteza da se otkrije nešto o čemu izgleda nisam bio dovoljno jasan. To može potencijalno doneti korist u vidu otklanjanja sumnje ili bilo kakvog drugog osvetljenja priče ali nosi i opasnost. Narušavanje privatnosti smeta svakome ko dovoljno sebe poštuje. To može da bude problem ali ipak ne smatram da postoje brojni slučajevi kad bi se moglo reći da je neki takav neoprostiv.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Ocigledno sam suvise fina za takve stvari...
Nisam to nikad cinila, jer jednostavno nisam osijecala potrebe, zelje za tim ...:curtsey:
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Da li koristite priliku kada vaš partner/prijatelj/rođak ode u WC i ostavi telefon na stolu da malo provjerite SMS-ove i pozive?Da li rovite ukućanima po fiokama?Da li ponekad špijunirate kroz prozor komšijama?Čitate li tuđe dnevnike?.....
Uuuu što si mi dala idejuuuuuu:lol:
Šalim se naravno...
Volim poverenje, tako se postavljam i tako mi je i uzvraćeno...Nemam potrebe da razmišljam ''šta to tamo unutra piše''...Kada bih se opterećivala i sumnjala šta ima u mobilnom telefonu mog dečka napr.., ja više u toj vezi ne bi imala šta da tražim...

Pre 10 dana kolega je zaboravio svoj mobilni na mom stolu...Iskreno, bilo je više meni neprijatno nego njemu..
I kod kuće važi isto pravilo...Moju poštu niko ne ''otvara'', moj telefon niko ne dira, a ni ja tuđe...Nikada do sada nisam bila u situaciji da me strašno kopka šta to tamo ima ili piše...
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ne kazem da nisam nikada "iskoristio priliku" i cackao telefon,ali samo zbog toga sto sam bio izazvan istim postupkom (jednom ili dva puta u zivotu)...
Naravno da postujem tudju privatnost... Ne pada mi na pamet da "kopam"...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Naravno da postujem to je jedno od osnovnih pravila vaspitanja..
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2011
Poruka
65
Naravno.Po meni je stvarno nevaspitano i bezobrazno i nikada to ne bih uradila.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Da li koristite priliku kada vaš partner/prijatelj/rođak ode u WC i ostavi telefon na stolu da malo provjerite SMS-ove i pozive?Da li rovite ukućanima po fiokama?Da li ponekad špijunirate kroz prozor komšijama?Čitate li tuđe dnevnike?.....

Ja iskreno ove sve stvari mrzim,ali samo sam jednom uzela telefon svog momka(nešto sam bila sumnjičava,svađali smo se) i priznala sam mu to.

kakva su vaša iskustva,da li ste radili išta od ovoga i da li su vama oni to radili ?

Ajde pišite,možda padne i koja anegdota :D


"Svi smo mi spijuni ... Samo je pitanje ko za koga radi" :lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top