Postavite Pitanje osobi ispod:)

Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
nego zna li ko sto su svi tihi veceras?:???:

Tek sam došla pa neznam kakva je atmosfera.

A za Celu stvarno neznam nisam o tome ni razmišljala.
Ona se sjajno zabavlja i mislim da nije opterećena titulom.
Mada neznam proceduru ni kriterijum po kome se ona dodeljuje.
Ako joj bude dodeljena biće to podpuno zaslužno, a ja verujem da će je dobiti.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Potpuno si u pravu..ja se zabavljam gde god stignem i sa kim god mi prija..nekad se i zanesem..verovatno bi bila Banovicka...vec na prvom okrsaju sa crvenkapom..:blum3: koja me ne voli od kad sam dosla pa sve do danasnjeg dana yes3
Nisam ti ja zanesenjak za te bajke..vise volim da se salim i budem opustena..mada uopste nem pojma koje su duznosti i obaveze bilo kog clana sem obicnog smrtnika..:roll:a i tu za*ebem ponekad :acute:
Svi samo posmatraju situaciju..vidim da slobodne teme gleda 85 osoba..a zasto svi samo gledaju..:dntknw:ne umem da objasnim..:dntknw:
Hoces li ti nekada svratiti u nas kafic..na pice..caskanje..zasto vise ne dolazis a pre jesi..?


@Erika...hvala na lepim zeljama..recima..ali ti si mi prijatelj..verovatno si mi naklonjena..volis me heheheh
buy the way and I love you..:)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Potpuno si u pravu..ja se zabavljam gde god stignem i sa kim god mi prija..nekad se i zanesem..verovatno bi bila Banovicka...vec na prvom okrsaju sa crvenkapom..:blum3: koja me ne voli od kad sam dosla pa sve do danasnjeg dana yes3
Nisam ti ja zanesenjak za te bajke..vise volim da se salim i budem opustena..mada uopste nem pojma koje su duznosti i obaveze bilo kog clana sem obicnog smrtnika..:roll:a i tu za*ebem ponekad :acute:
Svi samo posmatraju situaciju..vidim da slobodne teme gleda 85 osoba..a zasto svi samo gledaju..:dntknw:ne umem da objasnim..:dntknw:
Hoces li ti nekada svratiti u nas kafic..na pice..caskanje..zasto vise ne dolazis a pre jesi..?


@Erika...hvala na lepim zeljama..recima..ali ti si mi prijatelj..verovatno si mi naklonjena..volis me heheheh
buy the way and I love you..:)

Ej moja Cecilija saosjecam se s tobom u vezi nase nam drage moderatorke,ne znam sto ne voli nas zene k'o da smo mi birale s cim cemo se roditi izmedju nona:D
Ajde otvorite kafanu da popijem pice ne znam zasto ne dolazim pojma ti nemam ni ja sta mi bi odjednom-podivljala valjda:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ej moja Cecilija saosjecam se s tobom u vezi nase nam drage moderatorke,ne znam sto ne voli nas zene k'o da smo mi birale s cim cemo se roditi izmedju nona:D
Ajde otvorite kafanu da popijem pice ne znam zasto ne dolazim pojma ti nemam ni ja sta mi bi odjednom-podivljala valjda:dntknw:
Nije tacno da ne voli bas sve zene..ima koju gotivi..:) mada to je totalno nebitno ..jedna lasta ne cini prolece tako da cu preziveti i to da me bas ona ne voli..:)
Idemo u kafic..veceras je tema plavuse protiv crnki..ne znam kako ces se snaci s obzirom na tvoj nick..moraces biti neutralna hehehehe
Daa pitanje za nekog ispod..
Kako si raspolozen /a veceras..?
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne, najviše volim proleće i to maj mesec...

Šta znaš da spremiš od jela, ako uopšte znaš da kuvaš?
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Sve sto ti padne na pamet... za to sam se skolovao...
kuhar.gif



Koja ti je omiljena torta?
 
Natrag
Top