Postavite Pitanje osobi ispod:)

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Na osnovu cega procenjujes kakav je ko covek RL/Net.

RL: Prvenstveno verujem svojoj intuiciji ali na moju procenu utice i nacin na koji me gleda dok mi se obraca, kako se ponasa prema meni,a i prema drugim ljudim u najrazlicitijim situacijama, da li radi ili ocekuje da ga neko drugi izdrzava...

NETH: Kroz postove na razlicitim temama, kroz spremnost na zajebanciju, bez obzira da li na svoj ili tudji racun, a najvise kroz nacin komunikacije sa drugim ljudima. Jezim se od ljudi koji u nedostatku argumenata svoje stavove brane omalovazavanjem drugih po bilo kom osnovu...Kao i onih koji nemaju osnovnu kulturu cyber komunikacije....


vladadrm a koji je nadimak tog lika što gaji netrepeljivost prema ženama?

Nema nikakve potrebe za tim da ga javno imenujem...

Sam se covek prepoznao i uputio mi prvu pp od kad sam pristigao na ovaj forum.... :roll:

Bez obzira na sadrzaj iste,hvala mu na samom gestu... :yea:



Poznajes li licno nekog od forumasa?
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
tebe,sve ostale sa liste prijatelja,pyc-a,ulukioru,rekontru,zonkija...
Koliko vode dnevno popijes?
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Nisam pio vodu desetak godina...

Kolko si najboljih prijatelja imao/la u zivotu?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Zar najbolji prijatelj nije za ceo zivot? Imam ih 3 i to je dosta. Ljudi koji su uvek tu u sreci, veselju i onda kada je najteze. Ljudi za koje ja glavu stavljam u vatru. Prijateljstva koja traju 20 godina i nadam se da ce ostati tako do kraja mog zivota.

Koliko ti imas najboljih prijatelja?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Zvezdica jedan jedan jedan taraba moj meni samo u telenoru .

Da mozes da se vratis u proslost sta bi promenio?
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Zar najbolji prijatelj nije za ceo zivot? Imam ih 3 i to je dosta. Ljudi koji su uvek tu u sreci, veselju i onda kada je najteze. Ljudi za koje ja glavu stavljam u vatru. Prijateljstva koja traju 20 godina i nadam se da ce ostati tako do kraja mog zivota.

Koliko ti imas najboljih prijatelja?

Prvog najboljeg prijatelja sam imao u osnovnoj skoli...Upisali smo razlicite srednje skole i udaljili se kasnije..Drugog u srednjoj,ista prica razliciti fax drugi grad i opet se udaljili...Treceg sam izabrao da mi bude kum na krsenju i on ce mi biti i poslednji najbolji prijatelj nadam se...

Oduvek sam imao gomilu drugara ali uvek sam znao sa kim sam najbolji...
 
Natrag
Top