Postavite Pitanje osobi ispod:)

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
U najpozitivnijem mogucem smislu.... :D

Na pesme (ako o toj vrsti odlepljivanja pricamo) jako cesto...
Uvek imam tipa 20ak pesama koje su mi aktuelne neko vreme, pa samo to slusam, dok ne odlepim na neke druge...


Koje zivotinje se najvise plasis?
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Generalno se ne plašim..samo sam oprezna u skladu sa oštećenjem koje dotična živuljka može da mi nanese...:lol:
Životinja tipa miš,zmija koja nije otrovnica,pauk i sl...ne se plašim.

A pesma...nemo' se smejes..kad sam slusala Seku..reko' 'ajd da vidim sta to tu ima...kad ono-Oko za oko...

Da li se ti plasis neke zivotinje?
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Da... pauka... iz potpuno neobjasnjivih razloga... wacko2

Kad smo vec kod pauka... jesi gledala film " Strah od pauka " ?
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Nesam..


Preporučuješ?Nemoj samo da bude kao sa ''Big fish''.Ubi se od razmišljanja šta je pisac hteo da kaže ovim a šta onim..a ustvari..mozda nije nista hteo,samo mu se uklapalo :???: wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
" Strah od pauka " je film koga sam se ja najvise za zivota uplasio... Prvi put sam ga gledao sa nekih 16, 17 god i mesecima kasnije sam, svaki put kad krenem da se obujem, prvo kao nezdrav istresao patike... Sad ga jurim da ga skinem... ali nesto ga ne nalazim... star je, a ni ne mogu da se setim kako se u originalu zove... mada, ako nadjes pogledaj ga...


Koji bi film ti meni preporucila?
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Nisam baš puno filmova odgledala u zadnje vreme...kad sam slobodna ili sam na forumu ili pročitam nešto..
ovo mi je prvo plo na pamet..

images



Da li voliš SF žanr?
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Mislim da imam to... samo ga jos nisam pogledao (klasika)... uvazavam predlog... :D

A, pitanjce glasi? :???:
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ti i tamo... nisam neki fan ali volim da pogledam dobar film tog zanra...

Na koji film si poslednji put pustila suzu?
 
Natrag
Top