Postavite Pitanje osobi ispod:)

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Uvek skromno..ove godine msm prosli rodjendan.. ovde na forumu,drustvo mi napravilo zurku..U RL nikako..jbg
Ti?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ne proslavljam ga ni ja. Ali volim kad me se sete ljudi, pa čestitaju. To je najmanje što može za rođendan da se uradi...

Da li je nekad drugar ili drugarica zaboravio/la da ti čestita rođendan?
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Nije zaboravio drugar vec sam ja zaboravio da mi je toga dana rodjendan.Sva sreca setio sam se to vece a posto smo bili u jednom lepom restoranu na dunavu uz riblje specijalitete i vino bas smo lepo proslavili, i danas se toga secam.


Da li sam/a biras poklon nekome za rodjendan ili ti u tome neko pomaze?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Sama..Rekoh jednom prilikom...sama sebi najvise verujem i ne mogu nikog da okrivljujem ako pogrešim :mrgreen:

Da li ti nekom pomažes u odabiru,recimo,garderobe?
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Jaoj DA mnogima!
I zahvalni su mi zbog toga.

Da li mislis da odelo cini coveka?
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Nency
Ne bavim se sportom

Ne čini čoveka ali možda može da pomogne drugim ljudima da procene kakav je to čovek..
Šta ti misliš o tome?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ja mislim da odelo čini čoveka. Stil čini čoveka, zar ne? Neće neka doktorka nauka nositi lakirane čizme do kolena i minjak, jer to nije njen stil, ne ide uz njenu kulturu i obrazovanje. Boje koje čovek nosi i sam stil mogu dosta reći o osobi. Tako da - da. Odelo poprilično čini čoveka.

Umeš li da zaustaviš smeh u neprikladnoj situaciji? :lol: Ako umeš, davaj savet! :D
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Ne umem da zaustavim smeh i mislim da mi niko ne zamera na tome.
Jednom za docek neke nove godine bili u retoranu sa muzikom ja i drustvo,bili smo svi u paru,i kada je pocela muzika a malo se bilo popilo,supruga od jednog druga popela se na sto i pocela da igra i mesa kukovima a njega nigde nije bilo tek kasnije sam primetio da se sakrio pod sto od sramote.Toliko sam se smejao da sam hteo da padnem sa stolice.

Ispricaj neki tvoj smesan dogadjaj?
 
Natrag
Top