Postavite Pitanje osobi ispod:)

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Nije namerno... zene cesce postuju na ovoj temi, pa mi preslo u naviku... izvinjavam se, nece se ponoviti...
tiphat.gif



Da li se brzo uvredis?
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Mislim da ne,ne vredjam se brzo.

Jbg,zapricali smo se..malo

Da li si nekad odustao od necega sto si zeleo,pa se posle kajao?
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Jesam... samo jednom... al' pamticu taj jedan put do groba...

Da li si ti nekad uradio/la nesto, za sta i dan danas smatras da je to bila tvoja najveca zivotna greska?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Da....nekoliko stvari..samo,tada nisu izgledale kao greske.Tek posle nekog perioda se ispostavilo da bi bilo bolje da sam uradila drugacije.Od tada se trudim da dobro razmislim i dobro se potrudim..

Isto
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Jesam. Ali sa jedne strane se ne kajem puno jer sve to smatram putem razvoja... jedino kajanje mi je ako sam nekoga usput povredila.

Da li ljudi uspevaju lako da prenesu svoju energiju na tebe, bilo pozitivnu ili negativnu? Ili se čvrsto začauriš u svom "energetskom polju"?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Na mene da...mogu da mi prenesu dosta negativne energije i baš mi to nekad jako, jako teško padne... kao da me neko grune nekom teškom stenčugom. A pozitivna utiče na mene da mi je toliko lepo, da mi se samo spava :mrgreen: Nije mi lako.

Veruješ li da mačke mogu da vide i osete negativnu energiju?
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ljudima ciju energiju osetim kao sebi blisku, lako se otvaram i upijam njihovu energiju... dok nekim ljudima ne bi uspelo da probiju moje energetsko polje, ni da ga buse busilicom...


Volis li da upoznajes nove ljude i siris krug prijatelja ili tesko sklapas nova poznanstva/ prijateljstva?

@Sania Valiant

Ne verujem...
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Nisam bas ubedjena...Imam dva macka koji vide samo hranu i krevet..Mozda su samo netalentovani za otkrivanje negativne energije... :dntknw: :???:


Sta mislis,koje je boje tvoja aura?

@vlada
Ako mi se osoba imalo dopadne,lako sklapam prijateljstvo,a ako ne...neprobojni vatreni zid.... wink3
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Hmmm.... šarena :mrgreen:

@Vlada...

Lako sklapam poznanstva, ali teško ih održavam :) Tu sam užasno izbrljiva. Možda baš zato što sam toliko osetljiva na energiju drugih, mada to ne pokazujem nikad.

A tvoja? :) (aura)
 
Natrag
Top