Postavite Pitanje osobi ispod:)

Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Stavim lepo i fino šaku preko usta i onda se "oglasim".. yes3 E, al' kad skontam da nemam papirne maramice nakon apćihanja.. :(

Da li je bolje kad je tesno, knap, fit ili klampavo? (garderoba)
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
O,pa to zavisi od uslova i prilika.Sve ima svoje...umem da obucem 1o brojeva vecu majicu ali i sasvim pripijenu i da ih nosim isto..bez blama...

Da li volis uvek sredjene zene?
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Samo da je čista. Oprašta se ako se tek sprema u kupatilo, naravno.
Da ne miriše preterano da možeš ušima da je osetiš, da joj se vidi koža na licu bez 10 brendiranih slojeva, da zna kako i kad se nosi "petsto-kec" i tako još kako koja sitnica.
To bih voleo pored sebe da imam.
Osim toga, uvek je lepo i zdravo videti pristojno upicanjenu i skockanu damu.

Da li znaš put koji vodi ka sigurnom iseljenju iz ovog kosmosa ili dimenzije a da ostaješ živ posle?
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Znam da je ''zdravo'' videti skockanu zenu,mislila sam na varijantu - stalno skockana,znaci ne smes da je poljubis da joj ne pokvaris sminku i sl. da ne duzim..

Za sad ne znam takav put jer da znam vec me ne bi bilo ovde.Jedino da projektujemo svoju astralnu licnost u drugu dimenziju samo da nadjemo nekog da se brine o telu koje je zaostalo u ovoj dimenziji....

Da..pitanje...
Da li verujes u reinkarnaciju?
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Ta Budina teorija o reinkarnaciji mi je mnogo logičnija nego bilo koja druga.
Uzmeš i slučajno prospeš čaj. I ode to na patos, razbije se šolja, prolije se čaj...
Sledeći korak je da uzmeš sunđer i đubravnik. Pokupiš čaj sunđerom, onda iscediš čaj u neku drugu posudu. Polomljenu šolju baciš.. naravno, čaj premešteni se ne pije, ode to u kanalizaciju.
E sad, ako je čaj recimo duša a šolja telo, zaključujemo da je taj čaj i dalje čaj.... u toj nekoj činiji drugoj... jel' da?

Jasna stvar kao dan..
Ko će ga znati?
_________________

Ko će ga znati?
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Da,teorija:perpetuum mobile prve vrste nije moguc,a?
Posto je dusa energija ne moze nestati niti nastati nego se transformisati iz jednog oblika u drugi...
Sad si dusa coveka sad si dusa bukve...

Sta bi voleo da budes u sledecem zivotu?
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ne verujem u reinkarnaciju....

Tvoje raspolozenje na skali od 1 do 10, danas bi bilo?
 
Natrag
Top