Postavite Pitanje osobi ispod:)

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Mozda zena od Princa Valianta?


Odakle ti izvlacis ove situacije zivotati :D

Pokupila bi se i otisla.
Ali ovo meni ne moze da se desi. Nit sam takva osoba niti sam tako vaspitana.

U braku si, poceo si da saras, zena pocinje da sumnja i otkriva prevaru. Da li ces priznati ili ces pokusavati da je napravis paranoicnom i ludom?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
@Andreas

Sania Valiant je samo generisano ime iz vilinskog generatora imena :) Volim Tolkina, odatle je. Inače to je nick koji samo ovde koristim, na drugim forumima sam nešto poznatija pod nekim drugim nickom. Imam duple identitete, šta ćeš... :)

Jesam. Obavezno.

Zemlja tvojih snova?
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Zemlja mojih snova je Srbija sa životnim standardom kao u Skandinaviji. Moja Srbija nema alternativu, i ne mogu ni jednu zemlju da imam u srcu kao moju Srbiju.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
SA meni to ne moze da se desi jer nisam balavica,nisam kukavica da podmecem jaja.A moji klinci lice na oca ja sam bila samo organ za reprodukciju :lol:

Bez mojih najmilijih.

Da li verujes statistici?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Statistika je kao bikini, sve otkriva a ništa ne pokazuje :)

Da li si nekad gola širila veš na terasi? :) (žene)
Da li si nekad dogledom posmatrao komšinicu u donjem vešu dok šeta svojom spavaćom sobom? (muškarci)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
U donjem vesu da, gola ne.

TI to studiras psihologiju pa postavljas ovakva pitanja ili ti bas dosadno?
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
To drugo. Je*iga šta ću kad nemam šta pametnije da radim u životu :(

Tvoje putovanje koje je na tebe ostavilo najjači utisak? (ne mora da bude po nečem lepom može i po nečem lošem)
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Pitanje za muškarce:

Tvoja bolesno ljubomorna devojka koja ima veoma bogatog oca, odluči da iznajmi detektive jer sumnja da je varaš. Detektivi su snimili scene u kojima si imao kontakt sa drugom devojkom kao i gde ste sve išli i šta ste sve radili. Gomila slika i video snimaka.
Sačekala te je kod kuće i nabila ti sve to pod nos. Šta bi radio?

Rekao bih da je to fotomontaza i da mi neko nesto smesta.


U braku si, poceo si da saras, zena pocinje da sumnja i otkriva prevaru. Da li ces priznati ili ces pokusavati da je napravis paranoicnom i ludom?

Ne bih je pravio ludom a nebih se ni pravdao.Pitao bih je: "Da li ti imas neki dokaz za to"


Statistika je kao bikini, sve otkriva a ništa ne pokazuje :)
Da li si nekad dogledom posmatrao komšinicu u donjem vešu dok šeta svojom spavaćom sobom? (muškarci)

Ne, ne radim takve stvari, osecao bih se kao neki pacenik.:)
 
Natrag
Top