Postavite Pitanje osobi ispod:)

Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Pola familije mi je na vlasti,dovoljno da znam da se nista ne moze promeniti....

Generalno misljenje o politici u Srbiji?

ups

@ Sania

Ne znam tacno,onoliko koliko sam na ovde na forumu...
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Zavisi od toga koliko posla imam tog dana.

@VibeTribe

Ne pratim politicku scenu i desavanja u zemlji.

Koji film te je bas, bas odusevio?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Jao teško pitanje vladarm... Neka to bude Dead Man Walks, iako je težak kao crna zemlja.

Ko može znati nije li smrt život, a život - smrt?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Moj potpis govori sve.

I pogresna osoba daje odgovor. Jer se osecam kao zivi mrtvac a nisam zombi. Emotivni zombi.

Koga biras ljude ili zivotinje?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Uvek bio i bice. Analiziraj malo pa ces videti da je to odgovor.

Da li si imao/la sex na vesh mashini dok radi?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Verujem... ali prvo pokušam da uzmem sve egzaktne činjenice u obzir.

@ljubopitljiva

A šta ako je seks samo stanje svesti, šta ako je rađanje stanje svesti, i sve što nas okružuje? Kako ikada možemo biti sigurni da ovo nije smrt? Na osnovu čega?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Sex nije stanje svesti nego osnovna potreba svakog ljudskog bica.sex je u sluzbi zivota i sluzi za produzenje vrste. Smrt nije jer tvoj organizam ima svoje potrebe. Dok ih mi ispunjavamo i zadovoljavamo osnove potraznje dotle cemo opstati, kad rok trajanja istekne i delovi pocnu da se kvari zna se da je kraj blizu.

Da li procenjujes ljude na osnovu garderobe?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ok i to je ono što znamo, osećamo, ono jedino kako to vidimo... a moje pitanje se odnosi na to kako možemo biti sigurni da je bilo šta od toga prava realnost... :) Možda postojimo negde drugde, možda je sva ta potreba i vek trajanja samo stanje svesti, možda zapravo nemamo pojma da je sve ovo smrt i da smo svi mrtvi :mrgreen:
Ko zna koliko alternativnih realnosti postoji i šta radimo i ko smo u njima, ko od nas može znati šta je realno zapravo? :) Moje pitanje se ustvari odnosi na to da je to otprilike jedino pitanje na koje nemamo nikakav odgovor niti ćemo moći da ga znamo dok ne iskusimo "smrt"... tek onda ćemo znati da li smo živeli ili umrli... Nema mrtvaca koji je ustao i dao nam odgovor na ovo pitanje,tako da ga ne možemo znati (ne dovodim religiju u vezu sa ovim).
E sad, da me neko ne bi proglasio ludom što sam ovo pitala, pitanje nisam postavila ja, već Seneka (stari grčki filozof), i to mi je omiljeno filozofsko pitanje svih vremena :)

Edit: Da. U smislu da garderoba može dati dosta odgovora na to kakve su nečije životne navike, koju muziku sluša, da li se uklapa u kliše, da li voli vesele boje itd... ne na osnovu marke ili slično.

Šta ljude natera da osete da ih neko gleda iz skroz suprotnog pravca, tamo gde nikad ne bi smo ni pogledali da nas pogled osobe ne privuče nekako? Kako nas privuče?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top