Postavite Pitanje osobi ispod:)

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Ne. Ne znam da kuvam

vladadrm ja bi isto voleo da San Andreas bude banovan. Tada bi i ja bio srećan kao i svi ostali :D

Koja je minimalna plata za koju bi radio?
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Pivo i cigarete .... A svirali smo 15 sati bez prekida ... wacko2

Zašto bi hteo da budeš banovan? Mislim, našao bi se razlog ali zašto sam to tražiš?
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Dva razloga:

1. Da sačuvam sebi ionako vrlo loše živce
2. Da učinim zadovoljstvo pojedincima koji žive za to da me više ne bude na ovom forumu.

Zašto sebe truješ cigaretama kad te pare možeš da uložiš u nešto pametnije?

PS : Nisi dobro razumeo moje pitanje... pitao sam za koju najmanju platu bi radio a ne za koju najmanju platu si radio.. no nema veze .. ako je istina da si radio 15 sati samo za pivo i cigarete počeću da sumnjam da uopšte ne poštuješ sebe kao radnika
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
1. Da sačuvam sebi ionako vrlo loše živce
2. Da učinim zadovoljstvo pojedincima koji žive za to da me više ne bude na ovom forumu.

1. Ako želiš da sačuvaš živce koji su očigledno kratkog roka trajanja i ne možeš da svariš tuđa mišljenja i komentare, onda napusti forum sam, dobrovoljno.

2. Nikome ovde ne smetaš. Forum je javna zajednica i kako ti ovde učestvuješ sa svojim komentarima tako i drugi rade. Ukoliko nikoga ne isprovociraš, nećeš ni sam biti isprovociran.

3. Sebe poštujem maksimalno jer samo na taj način mogu ispoštovati i druge u svojoj okolini.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Ne radi se o komentarima drugih ljudi. Da je to u pitanju skrenuo bi pažnju na stvari koje mi se ne dopadaju.

Mislim da moji komentari nikog nisu ni indirektno nikog uvredili, ali nekad jednostavno osetim potrebu da reagujem na neke stvari koje mi se ne dopadaju. To je moje pravo. Ja na tuđe mišljenje nemam prava da utičem niti da zabranjujem njihovo iskazivanje ali imam prava da pokažem neslaganje.

@ mg farm

Ništa od toga.

Da li sebe smatraš privlačnom osobom (ajde iskreno!)?
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
guns n'roses...
kada ili tus kabina?:mrgreen:
E jbg ubaci se:D
Smatram evo dobio si moj odgovor...ali to mi zavisi od raspolozenja:D
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Bilo koja u kojoj mogu da posmatram lice partnerke...uzasno me lozi kontakt ocima u toku sexa....

A, tebi?
 
Natrag
Top