Poslednji film koji ste pogledali

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
The Imaginarium of Dr Parnasus.


Препоручујем да се поштено надувате. Контам да је једино тад гледљив.

Nije ni tad... veruj mi...ja to iz iskustva...
shit.gif




princess-and-the-frog-poster.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
841
Frozen

Tipičan dan na snežnim padinama se će se za troje prijatelja pretvoriti u noćnu moru kada pre poslednjeg spusta ostanu zaglavljeni na žičari. Dok ski patrola gasi noćna svetla, ekipa u sve većoj panici shvata da su ostali sami da landaraju visoko iznad zemlje bez mogućnosti da se spuste. Kako je odmaralište zatvoreno do sledećeg vikenda i kako hipotermija postaje sve ozbiljnija opasnost, trio je primoran na očajničke poteze kako bi što pre pobegli sa planine pre nego što se smrznu do smrti. Ali kada se odluče na pokret, sa stravom otkrivaju da strahovita hladnoća nije najstrašnije što može da ih snađe u ledenoj pustoši. Dok savladavaju neočekivane prepreke pitaju se da li je njihova volja za životom dovoljno jaka da prebrodi najsurovije načine da se umre.

Dodato posle 26 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

es3l78.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
841
The Curious Case of Benjamin Button

259iukp.jpg


Kratak opis:"Roden sam pod neobicnim okolnostima". Tako pocinje "Bendžamin Baton", adaptacija klasicne price F. Skota Ficdžeralda iz dvadesetih godina prošlog veka, o coveku koji se rodio s osamdesetak godina i stari unazad. Covek kao i svi mi, nesposoban da zaustavi vreme. Pratimo njegovu pricu smeštenu u Nju Orleans od kraja Prvog svetskog rata 1918, kroz dvadeseti vek, prateci njegov neobican život. U režiji Dejvida Fincera, s Bredom Pitom, Kejt Blanšet, Tildom Svinton, Džejsonom Flemingom, Elijasom Koteasom i Džulijom Ormond, "Bendžamin Baton" je prica o putniku kroz vreme, o ljudima i mestima na koje nailazi usput, o ljubavima koje gubi i pronalazi, o radosti života i žalosti smrti, i o tome šta je trajnije od vremena.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Komedija Grown Ups, dao bih joj prelaznu ocenu 6/10. Iz one kategorije "može da se pogleda", ali ništa specijalno.

Pre neki dan pogledah film Number 23, iznenađujuće dobar, šta više odličan. U pitanju je drama/misterija, u glavnoj ulozi Džim Keri koji je i ovde dokazao da je glumac sa širokim dijapazonom uloga koje može da igra, a ne samo komičar.
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
55
Slažem se sa Tito Pulo u vezi filma ''Number 23''...prijatno sam se iznenadila što se Jim Carry-ja tiče...nakon svih onih komedija iskreno sam sumnjala kako ce ispasti film.
Na kraju sam bila odusevljena!
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
piranah_3d_poster_shows_its_teeth.jpg


Film namenjen muskoj publici... gomila cica u bikiniju ( i bez istog ), puno krvi, delovi tela koji lete na sve strane...
Na skali od 1 do 10, dajem mu mrsavu peticu...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top