Posao profesora u Britanicca skoli?

Učlanjen(a)
20.09.2013
Poruka
10
ljudi ne znam sta da radim... da li je neko imao iskustva sa ovom skolom? Kakvi su prema zaposlenima? Citala sam komentare o njima i u principu su dobri ali ima i losih koji su pisani pre vise godina... treba da se zaposlim kod njih a vidim da je konkurs otvoren vec dugo... pisite mi, jer su me zvali na razgovor a htela bih da cujem komentare i drugih... poz
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2013
Poruka
22
Slusaj, ja sam kod njih isao na kurs engleskog! Kada sam se upisivao rekli su mi da sve profesorke prolaze neke obuke. Kasnije sam se sprijateljio sa profesorkom posto je mojih godina i sad se tu i tamo druzimo. Uglavnom rekla mi je da je zadovoljna generalno i obukama i svime sto je dobila od njih. I isplata im je ok, bar kako ona kaze... pokusaj. Svidece ti se!
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2013
Poruka
5
Ma prihvataj sta bilo. vidis da nam se sve raspada. stopa nezaposlenosti je sve veca. idi barem cuj uslove pa ces mozda i da prodjes bolje nego sto si ocekivala. nemoj unapred!
 
Učlanjen(a)
20.09.2013
Poruka
10
Hej ljudi hvala vam na kuckanju :) bila sam i nisam prosla obuku nazalost. ipak traze bas bas neke sitnice sto se engleskog jezika tice koje sam ja verovatno propustila na faksu. inace su odlicni za saradnju, sad mi je malo i zao sto nisam prosla...
 
Natrag
Top