Posao na crno u inostranstvu

Učlanjen(a)
16.05.2013
Poruka
1
Pozdrav svima... Geometar sam i imam posao u srbiji, ali bih je vrlo rado napustio, jer i pored solidne zarade za nase uslove ja jednostavno ne vidim nekakvu buducnost... s toga ako neko zna nekog, ko zna nekog da trazi geometra sa iskustvom neka odgovori ovde ili posalje poruku na geometar83@gmail.com
hvala unapred
p.s. poznavanje engleskog solidno, i naravno svih ex Yu jezika...
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2013
Poruka
1
dobro deco ako ima neka kombinacija za iskusnog snimatelja (sve od svadbi pa do filmova) negde u Jevropi molim Vas da mi javite jer mi firma propade (RTS). Sve kombinacije dolaze u obzir. Unapred Zahvalan Goran
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2012
Poruka
6
Svako moze u inostranstvo i to legalno!!!!!!!!!!!!!!

Nadji jedan fakultet koji postoji i tamo gde zelis da ides.
Na internetu procitaj i pisi im mail da ti kazu sta i kako ide postupak i oko polaganja prijemnog( naravno kosta nesto malo taj prijemni i put do tamo gde polazes) . Ako uspes da upises, automatski imas studentsku vizu i ne mogu ti nista.
 
Učlanjen(a)
10.11.2013
Poruka
1
Cao svima:)
Da li zna neko moze li se sa nekom vecom kolicinom para u inostranstvu "obezbediti"neki status i u kojoj zemlji je to izvodljivo.Znate na sta mislim..da novac bude kao zalog za zapocinjanje nekog posla..ja sam frizerka.Nameravam da prodam jednu nekretninu i da pokusam da radim i zivim tamo.Pozdrav:)
 
Natrag
Top