Posao kod kuce - obrada reklamnog materjala

Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
32
Rade se razni zadaci; pregled racuna, raznih internet sadrzaja, reklama, sortiranja slika, pronalazenja webadresa, testiranje web aplikacija itd.
. /pogledaj OVDE/

Ukoliko imate nekih dodatnih pitanja ili vam je potrebno objasnjenje za pocetnike mozete me kontaktirati preko privatne poruke. Posao je interesantan i vredi pokusati.
 

Prilozi

  • blondw@ ll.jpg
    blondw@ ll.jpg
    64 KB · Pregleda: 132
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
2
Da li neko ima iskustva sa sklapanjem i šivenjem igračaka kod kuće? Prevara ili ne?
 
Član
Učlanjen(a)
20.09.2009
Poruka
6
Da li neko ima iskustva sa sklapanjem i šivenjem igračaka kod kuće? Prevara ili ne?

Prevara definitivno, kod mene u susjedstvu postoji "renomirana" firma koja se bavi time. Kod prve narudžbe koju moraš da platiš sve je ok. Kod druge pocinju prigovori da nije dobro sašiveno, da konac nije u redu itd. Uglavnom teška prevara, nažalost jako mnogo žena se prijavljuje i ostane bez novaca a da se predhodno ne raspita.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
jel ovo stvarno?
Izneću svoje mišljenje, koje se ne zasniva na ličnom iskustvu ili iskustvu nekog prijatelja, nisam ni čuo nikakvu priču o ovome, jednostavno ono što ja mislim!
Ne mora da bude nikakva prevara, ali se radi o toliko sitnom novcu da to jednostavno nije adekvatno uloženom radu i vremenu! Zar svako ne bi voleo da sedi kući, klikće u tastaturu, niko mu ne sedi nad glavom, radi koliko i kad hoće, i još da to bude adekvatno plaćeno??? Da je to tako, ne bi ovaj oglas došao do tebe...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
37
Moja koleginica sa posla se prijavila za sklapanje igracaka kod kuce i poslali joj da uplati 150 dinara,tada mislm da je bilo 5 eura,za prijavu i brosuru.Prijava je bila smesna a u knjizi je bila obuka kako prevariti drugog.Na telefon se javljala baba koja nije imala pojma o nicemu i takvih nek je samo 100 po 5 eur i eto zarade.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Moja koleginica sa posla se prijavila za sklapanje igracaka kod kuce i poslali joj da uplati 150 dinara,tada mislm da je bilo 5 eura,za prijavu i brosuru.Prijava je bila smesna a u knjizi je bila obuka kako prevariti drugog.Na telefon se javljala baba koja nije imala pojma o nicemu i takvih nek je samo 100 po 5 eur i eto zarade.
Ma da, kao i otkup akcija, dali ljudi oglas, kupuju akcije za 700E (onaj prevarant obećavao 1000E). E sad, da bi ti oni "kupili" akcije, ti prvo trebaš da uplatiš par stotina dinara na neki žiro-račun, neke troškove ne znam čega... Misle ljudi na cifru od 700E 200-300 din je ništa. Mogu da mislim šta je bilo kad su uplatili, možda su dobili zahvalnicu...
 
Natrag
Top