POROK PUŠENjA - GREHOVNA NAVIKA

Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
579
Moje nisu, pa necu da otvaram vrata :) Moje nisu cak ni u mom dzepu. A ih zaradim, a nesto nekom ili meni treba da se kupi. Dodje - ode i tako u nedogled :) A ovi papirici, popularno nazvani "racuni" - nemaju dusu. Samo dolaze :(
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Moje nisu, pa necu da otvaram vrata :) Moje nisu cak ni u mom dzepu. A ih zaradim, a nesto nekom ili meni treba da se kupi. Dodje - ode i tako u nedogled :) A ovi papirici, popularno nazvani "racuni" - nemaju dusu. Samo dolaze :(

Pa lepo rekao naš nnarod, vaška na vašku ide a para na paru :). Zašto je to tako, pojma nemam, ali je tako kako jeste :).

Eh, ti računi...još kad treba da kupuješ i cigareteeee.:( . Strašno!
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Čisto da ne zvuči proročki, ima onih koji sebe tako vide, ili sad da ispadne kako pametnujem, ali...
Četvrti put kako sam se izvukao. Prethodna tri puta nije bilo srce, nego nešto drugo što je takođe rešeno operacijama i to od po nekoliko sati.
I svaki put je ono što neko reče horor. Nije strašno umreti, strašno je umirati. A kad pregrmite to, par puta, postanete svestni nekih sitnica, važnih stvari, a neke od njih su: računi i novac su minoran problem, ma kako delovali u svakom trenutku važno, najbitnija stvar je dete koje imate (ili se barem potrudite da ga imate, jer sve drugo je čisti egoizam koji se raspadne ko magla pred košavom), osoba koju volite ili koja voli vas (a to je osobakoja vam prašta i kojoj praštate sve gluposti koje radite) i ništa drugo. Ako može, poželjno je da drugima ne odmažete u životu, ako već ne možete a im pomognete.
Ostalo je tama. Praznina u svesti kad se vratite.
E ko voli, posle toga može da smota cigar i fumare. Uz kleku i praseće pečenje.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
579
Ako može, poželjno je da drugima ne odmažete u životu, ako već ne možete a im pomognete.

Ne moze da bude bolji savet. Ako mi ne pomazes, nemoj ni da mi odmazes.

Doslo mladje dete iz skole i kaze starijem bratu: "Bato, jedan osmenac me bije svaki dan u skoli". Kaze brat: "Idemo sutra pa cu ja da mu pokazem". Odose oni sutra zajedno u skolu kad brat vide da taj osmenac i nije bas tako mali i pita ga: "Jeli, zasto ti bijes mog brata? Aj udari ga ako smes sad!!!" Osmenac ga udari. Brat opet: "Aj jos jednom ako smes". Ovaj ga udari jos jednom. I tako nekoliko puta dok dete ne progovori: "Bato, bato, nemoj vise da me branis, molim te" :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2010
Poruka
63
Bez obzira sto nisam ja postavila ovu temu,zelim da kazem da bi mi bilo drago da se javljaju oni koji su ostavili pusenje,oni koji zele da ostave i oni koji bi ovima drugima davali podrsku i korisne savete,sigurna sam da ima puno takvih, i pomagali jedni drugima da istraju u ovom podvigu.
Oni koji ne zele da ostave pusenje niti da podrze nepusace,vec da im se rugaju (zavist kad ne moze da uzme,podsmeva se!) neka zaobidju ovu temu,makar da ne bi o sebi stvarali losu sliku,ako vec zele da se predstave kao dobrice.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ovdje bi trebali rasčistiti jerdnu stvar. Tema je: Porok pušenja..., a ne štetnost pušenja. Dakle, trebalo bi da se izjašnjavamo da li je pušenje porok, odnosno grijeh, ili samo jedna od mnogobrojnih navika koje čovjek ima?
 
Natrag
Top