Popcorn Time za Windows

Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
4
Meni na popcornu kad pokrenem da gledam film samo crn ekran.Zvuk ima normalono i prevodi.Jel zna neko sta bi mogao biti problem?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
308
Ima li resenja kada se ubace custom subtitles, da pravilno prikazuje č,ć? Ne vidim nigde opciju za subtitle encoding...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Meni na popcornu kad pokrenem da gledam film samo crn ekran.Zvuk ima normalono i prevodi.Jel zna neko sta bi mogao biti problem?
pokušaj sa 720 p ;) jel na androidu ili na pc? meni na tabletu se desava na velikoj rezolucji da nema sliku jer mu je to veliki zalogaj , tablet skroman :rolleyes:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Ima li resenja kada se ubace custom subtitles, da pravilno prikazuje č,ć? Ne vidim nigde opciju za subtitle encoding...

Nema opcija za encoding, tako da mora rucno da se promeni subtitle u nekom editoru i sacuva u utf8 formatu... Koriste static encoding za svaku zemlju, i izgleda da problem prave prevodi sacuvani u ansi encoding.
 
Učlanjen(a)
12.01.2014
Poruka
63
Moze li nekako neka verzija da se podesi za XP? Ono sa zamenom fajlova ne ide...
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Moze li nekako neka verzija da se podesi za XP? Ono sa zamenom fajlova ne ide...

Postoje neki pokusaju da se Popcorn Time pokrene na XP, ali na forumu Popcorn Time jedan iz njihovog tima kaze da XP nije podrzan i da su podrzani sledeci sistemi:

Popcorn Time work only on these platforms;

DESKTOP Versions;
  • Win7 OS and Up ( Win8 ,etc. )
  • Linux 32Bit & Linux 64Bit
  • Mac OSX 10.7 and Up
OTHER Platforms;
  • Android 4.0.3 and Up
 
Natrag
Top