ponuda za DJ-a na internet radiju

Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
de breeeeeee,trazite pare :) pih :D
@brate a koju vrstu muzike trazis da se pusta? :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
Ma slusaj brate,mogo bi ja da pustam muziku...ali zavisi koju vrstu muziku trazi da se pusta :O mislim ja ne mogu da pustam psy kad ja to retko kad slusam :S ja sam ti u glavnom pod house/dance i trance :) ali vise slusam house :p

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ali jbg nemam vremena ja :S non stop radim nesto :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Ako ima neka kinta mozemo da se dogovorimo...pun sam muzike...psy,trance,house,hip-hop,techno,dance i "muzika za pod sto" . xD
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
ma da,i ja imam isti djavo,sve pokupio od tebe :) nego ja ne mogu to da slusam :S pustim IBIZU i da vidis sta ce rade ljudi :) hahaaa
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
pa za pare nije problem.... 200 din i 4 sata dnevo pustanja msm za jednu nedelju
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
108
Ako treba, ja mogu domaci rep da pushtam :D

njiu5os7nu8g76hk1kgo.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
mogu i ja da ti pustam sta hoces,rep jedino nemam...ali tek od oktobra...
sto se tice cene,moze da bude nesto minimalno,za sve moze dogovor,samo moras da kazes sta trazis,mogu cak ako hoces da ti ugovorim sa fan klubom zdravka colica pa da budes njihov radio pa ako hoces neko vreme da pustas i njihovu muziku,ima ih puno koji bi da slusaju tu vrstu muzike,na primer odredis jedan termin po dogovoru sa njima u toku dana...
ako te zanima javi pa da te spojim sa devojkom koja je njihov precednik....
pozz ;)
 
Natrag
Top