ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
zasto kada nesto skinem sa neta ne mogu da raspakujem u WINrar uvek mi trazi disk???MOLIM ZA POMOC

Pojasni malo........ napisi koju poruku dobijas,ili ako mozes postaviti sliku pa cemo resiti problem........ovako trazi disk???malo je nejasno.......;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
46
a ti bate probaj sa nekim drugim...
npr 7zip ti je dobar...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ma prilikom raspakivanja rar datoteke nemoze nikako traziti disk.....to je sustina ........moze javiti da je ostecena datoteka,pogresan pasword,pasword.......i tome slicno,ali ,,disk,,to nikako.......bar ja neznam za takav slucaj.......
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
mozda je pun disk pa pise a ti nisi do kraja procitao ... ;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
mozda je pun disk pa pise a ti nisi do kraja procitao ... ;)

To su vec neke druge okolnosti.......ja sam misleo na normalne,da je sve ok......samo pitanje je nejasno postavljeno, ne raspakuje se datoteka u Winrar vec winrarom na slobodnom mestu u racunaru,po svom nahodjenju,ali dobro recice u cemu je problem....;)......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
zavrsavaju se sa rar

Ajd jos pogledaj u properitis downloadovanih fajlova dali su iste velicine (svi osim zadnjeg).....a ako ti trazi konkretno neki volume (recimo 5)....ponovi njegov download...(nadam se da si downloadovane fajlove sve spakovao u isti folder)...ako i to ne pomaze....deinstaliraj taj winrar...i ponovo instaliraj drugu verziju koju ces predhodno downloadovati pa uninstal postojece iz control panela....
 
Natrag
Top