Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Kad god ukljucim racunar i kad mi se podigne sistem meni izlazi ovo:

Istovremeno izadje i ovo

Da li neko zna kako da popravim ovo da mi ne izlazi vise? Ako neko zna neka mi kaze bio bih mu mnogo zahvalan.
Unapred hvala.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Start >> Run >>> msconfig >> Startup >> pa otkači sve osim antivirusnog programa i klikni na OK. Restartuj računar. Zatim idi u Task Scheduler i pogledaj šta se tamo pokreće odnosno postavi nam sliku.
 
Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Ali kada kliknem na Apply opet mi ostane ovo vezano za EA Sports to sam i pre probao.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Za oba problema moras rucno namjestiti i ukloniti ili postaviti taj dll.
1. Idi i otvori u start meni> Control Panel > Administrative Tools.
2. Otvori Task Scheduler i klikni na Task Scheduler Library.
3. Pogledaj imal ova file BackgroundContainer.
4. Desni klik misa i Delete.
5. Izdzi iz programa i restartuj racunar .

Drugi problem skini ovaj file i kopiraj ga u Program file gdje ti se nalazi taj Core program jer neznam kakav ti je pravi naziv tog programa.
Kod:
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?activation.x86
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
U svakom slucaju to ti se vecinom desava sto nemas zastitu od Malwara i Spywara i preporuka instalisi
program Malwarebytes.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ma radi se o tome da si instalirao našto ali ga nisi deinstalirao kako treba pa se ti otpaci učitavaju prilikom dizanja. Trebaju ti neki programi za čišćenje tipa WiseCare 365 koji ima opciju da ti pokaže šta ti se diže sa sistemom i da ti to obriše, zatim advanced-systemcare-setup, kao i dobri program za deinstalaciju Wise Uninstaller.... Trebalo je da naučiš do sada da sistem valja održavati ...brale.
 
Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Probao sam WiseCare 365 i nije pomoglo, isti problem i dalje. Ostali mi kazu da reinstaliram sistem, ali brinem da nesto ne pokvarim. Ima li jos neko resenje?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.693
.ja ti evo javno kažem digni sedmicu,

sad će pametnjakovići da se jave....ima ovo,ono,što ih više instaliraš,mislim na programe,veći ti je problem.........naročitoi tipa malver programi......a javi šta uradi,lep i iskren pzdrav od Manijaka.......
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Natrag
Top