Učlanjen(a)
06.06.2014
Poruka
186
Kad se pali računar dosta mi se programa automatski ukljucuje, tipa uTorent, Skype i slično... Kako da se prestanu startovat samim ukljucivanjem racunara ??? Hvala !!!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.960
Kad se pali računar dosta mi se programa automatski ukljucuje, tipa uTorent, Skype i slično... Kako da se prestanu startovat samim ukljucivanjem racunara ??? Hvala !!!

Svi programi u sebi imaju mogucnost iskljucivanja automatskog starta pri pokretanju windowsa......malo pogledaj po ponudjenim opcijama.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.960
mislis da udjem u neki program pa tu pročačkam to da deaktiviram ?



Da udji u sve programe koji ti se pokrecu i iskljuci automatski start.... jedan po jedan...samo malo strpljenja dok pronadjes gde sta stoji....nije tesko....
npr. Utorrent....Options-Preferances-General-destikliraj "start utorrent when windows starts".....
 
Učlanjen(a)
06.06.2014
Poruka
186
Da udji u sve programe koji ti se pokrecu i iskljuci automatski start.... jedan po jedan...samo malo strpljenja dok pronadjes gde sta stoji....nije tesko....
npr. Utorrent....Options-Preferances-General-destikliraj "start utorrent when windows starts".....
Hvala sve sam ovo sredio, jos samo ne znam ovo Ace Stream HD kako to :(
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Mozes ovako jednostavno u run opciju kucas msconfig pa odcekiras sta ti netreba prilikom dizanja sistema.
24ervk9.jpg

24z94kh.jpg
 
Natrag
Top