Pomoc!!!

Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
Heeej!! Odavno se nismo culi!!:blum3: Imam jedan problem i ako ima neko iskustva bilo bi lepo da mi pomogne. Imam mali stan 60m2 i babu i dedu koji i dalje zive sa nama.wacko2 Imam 15 godina i zelela bih psa koji odgovara tim mojim uslovima. Baba i deda su protiv zivotinja,:vorred: ali sam ih ubedila za papagaja - tigricu.:D Kog psa bih mogla da nabavim, mislim da sam dovoljno odrasla, da se skroz sama brinem o njemu? Koja rasa? Da bude mirno, da ne laje puno, patuljastog rasta, slatko, a ujedno i pametno, da brzo nauci gde se vrsi nuzda. Eto, ako neko ima neki predlog, molim vas, pomozite mi. Pozdrav Zeglerica.:)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.04.2011
Poruka
13
Имам ја нешто да ти предложим.

engleski-buldog.jpg


Енглески булдог је супер за стан, не захтева много шетње, миран је иволи да се исзлежава :)
Мали су тј. ниски али су широки..мене бар подсећају на играчкице... хехех :)
Срећно!
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
Patuljasti pinč je idealan za curu i mali prostor - mali,žilav i otporan,pametan,ne linja se......nije potrebno neko predhodno iskustvo.....
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
110
slazem se, patuljasti pinc je indealan, sto mihail kaze...
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
jaoooo ljudi hvala vam...imala sam iskustvo sa pudlama i shi cu-ovima, iskreeno, po izgledu, ne svidja se ni meni engleski buldog, a pinc i vestika su superr....uskoro bi trebalo da se preselimo, pa cu mozda moci labradora, naravno, ako je za stan....da li je???ili pinc ili labb....hvala, pozz...;)javljam vam kad kupim...
 

a01

Član
Učlanjen(a)
09.05.2011
Poruka
1
ima li ko da prodaje dobermane? na pm odgovor
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
imas na halooglasima, bas lepe i povoljne... pozz ;)

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

i da od vecih mi se svidjaju labradori, madjarske vizle....sta je bolje..?hvala puno, na savetima...i da,charnadefacto ne ocekujem ( naravno ;) )da pas ne laje...:D pozz
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top