Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Napravio sam neku internet stranicu u notepad-u i sad me zanima kako mogu da je stavim na neki free hosting, server ili kako se to vec zove? Ja sam se registrovao na atspace.com i sad mi ovako izgleda control panel
atspace.png

ako moze neko da mi objasni gde da idem da bih postavio stranicu na ovaj hosting?
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Idi na FTP & Email, tu bi trebalo da postoji objasnjenje kako da podesis FTP klijenta kao sto je npr. Total Kommander ili Filezila. Kada izvrsis podesavanja, konektujes se koristeci jedan od ovih programa a zatim fajlove mozes prebaciti jednostavnim prevlacenjem iz jednog prozora u drugi.
 

Ri1

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2
Možeš i na File Manager i upload file, posto je u pitanju samo jedna stranica.
 
Član
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poruka
53
U Control Panelu idi na File Manager. Tu ti je sve objasnjeno kako da uploadujes fajlove na server.
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
322
Ljudi imam slican problem, napravio sam sajt na webs.com, e sad posto hocu da mi domen bude iz.rs morao sam hosting napraviti na freehostia.com, ali sad imam problem kako na freehostia da prebacim ovaj sajt sa webs, a da nije redirekcija. Jedan od nacina je preko filezile, skinuo sam sajt, ali ne znam kako da nazovem folder u koga cu prenijeti sajt, pa pomazite ili ako znate jos neki nacin bio bih zahvalan ako ga kazete...poz...
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Uradi Addon domena u kontrolnom panelu, trebalo bi automatski da se napravi folder sa imenom domena.
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2011
Poruka
12
Zanima me kako da sajt koji je napravljen u dreamweaveru apdejtujem povremeno recimo u okviru sajta imam stranu o hardveru kako na njoj da dodajem neke nove novosti sto se tice hardvera. Pozzz
 
Natrag
Top