Pomoc za BS player

Učlanjen(a)
08.12.2013
Poruka
29
Pozdrav svima,

Dakle, ovako, koristim BS player, preko njega normalno gledam filmove i serije, sam mi nadje prevode i ostalo, sve super. E sada, sinoc sam skinuo neku seriju, nebitno, prvu sezonu, i kada je pustim pise da je audio file i ne pokazuje sliku, a drugar skinuo sa istog linka i gleda :O
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
25.191
Pozdrav svima,

Dakle, ovako, koristim BS player, preko njega normalno gledam filmove i serije, sam mi nadje prevode i ostalo, sve super. E sada, sinoc sam skinuo neku seriju, nebitno, prvu sezonu, i kada je pustim pise da je audio file i ne pokazuje sliku, a drugar skinuo sa istog linka i gleda :O

pozdrav i tebi slucajno naleteo na tvoju temu nisam ljubitelj bs playera (nekakko mi deluje starinski)al to nema veze sad dok ti se neko drugi strucniji ne javi ja mogu samo da ti predlozim da probas da deinstaliras bs player i codec-pack i instaliraj ponovo...
 
Učlanjen(a)
08.12.2013
Poruka
29
pozdrav i tebi slucajno naleteo na tvoju temu nisam ljubitelj bs playera (nekakko mi deluje starinski)al to nema veze sad dok ti se neko drugi strucniji ne javi ja mogu samo da ti predlozim da probas da deinstaliras bs player i codec-pack i instaliraj ponovo...

Ali sada sam probao i sa drugim filmovima i serijama, sve okej radi, samo sa tom serijom nece :D
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Ili se nije skinula kako treba ili nemas konkretan codec koji ti je potreban. Teoretski bi mogao biti i problem sa podesavanjem u control panelu graficke kartice ali ako ti ostali video materijal radi to sigurno nije slucaj.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Ako radi kod tvog drugara,a kod tebe ne...pitaj ga da li ima instaliran neki dodatni codec pack:)
Ja se odavno ne bakćem sa nekim od direct show plejera ali ne bi bilo lose da instaliras neki codec pack.
Kod:
http://www.free-codecs.com/codec_packs.htm
 
Natrag
Top